16 Temmuz 2019 Salı

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN POLONYA'YA UĞURLANDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Polonya'ya uğurlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenboğa Havalimanı'ndan Polonya'ya uğurlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi ziyaret için özel uçak ile Polonya'ya gitti.

17 Ekim 2017 Salı 10:54 SİYASET
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere özel uçak "TUR" ile saat 09.00'da Polonya'ya hareket etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Esenboğa Havalimanı'nda TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Ankara Valisi Ercan Topaca, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve bazı ilgililer uğurladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli de Polonya'ya gitti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN POLONYA'DA

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Polonya temasları kapsamında Meçhul Asker Anıtı'nı ziyaret ederek çelenk bıraktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi temaslarının ardından Meçhul Asker Anıtı'na geçti. İstiklal Marşı'nın çalınmasının ardından anıta çelenk bırakan Erdoğan, daha sonra anıt defterini imzaladı. Anıt hakkında yetkililerden bilgi alan Erdoğan, daha sonra askeri geçiş törenini izledi.
Recep Tayyip Erdoğan'a, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli ile Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kalın eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da saat tamircisi Ali Candan 30 yıldır 1 metrekarelik alanda ekmeğini kazanıyor

Samsun'da saat tamircisi Ali Candan 30 yıldır 1 metrekarelik alanda ekmeğini kazanıyor