17 Haziran 2021 Perşembe

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN SAMSUN'A GELECEĞİ AÇIKLANDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'a geleceği açıklandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 31 Mart seçimlerinin ardından Samsun'a gelerek ilçeleri de ziyaret edeceği açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'a geleceği açıklandı.

31 Temmuz 2019 Çarşamba 18:30 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, Kavak ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakın bir gelecekte Samsun'da olacağını söyledi.


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın Samsun'a yapacağı ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, 

"Hedefimiz belediyeciliğin kendi imkan ve kabiliyetlerini çok verimli, kaliteli alanlara kaydırmaktır. Bunu sizlerle birlikte yürüyerek yapacağız. Milletvekillerimizin, Ankara’da görev yapan arkadaşlarımızın da oradaki imkanlarını bu işe dahil edeceğiz. Merkezi hükümetin imkanlarını da bu işe kanalize edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da Samsun’a karşı özel bir ilgisi var. Yakın bir gelecekte de Samsun’da olacak ve ilçeleri de dolaşacak. Onun da gücünü arkamıza alarak önümüzdeki 5 yılı çok verimli bir şekilde değerlendirmek zorundayız. Biz attığımız her adımda sizleri düşünüyoruz. Daha güzel bir Samsun’u hep birlikte inşa edeceğiz. Bizim yolumuz da hedefimiz de hizmet. Yoktan var etmeyeceğiz ama elimizde olan imkanları da çok iyi kullanacağız. Önümüzdeki 5 yıl haktan, hukuktan, hakkaniyetten, samimiyetten, gayretten ayrılmayacağız." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir: Kavak OSB büyütülecek Kavak ilçesine 400 konutluk yeni mahalle yapılacak

Mustafa Demir: Kavak OSB büyütülecek Kavak ilçesine 400 konutluk yeni mahalle yapılacak