18 Ağustos 2019 Pazar

DEVLET BAHÇELİ ADAY OLMAYACAĞINI AÇIKLAYAN MERAL AKŞENER İÇİN KONUŞTU

Devlet Bahçeli aday olmayacağını açıklayan Meral Akşener için konuştu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, olağanüstü kongrede aday olmayacağını açıklayan İYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ilgili flaş açıklamalar yaptı.

23 Temmuz 2018 Pazartesi 13:40 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Meral Akşener'in yapılacak olan İYi Parti Olağanüstü kongresinde ikna edilerek yeniden aday gösterilmesi gerektiğini açıkladı.


MHP Genel Başkanı Bahçeli, İYİ Parti'deki olağanüstü kongre kararına dair, "Koray Aydın ve bazı arkadaşlarına büyük görev düşmektedir. Hanımefendiyi mutlaka ikna etmeliler. Ve hanımefendinin arkasında durarak görevinin devamını sağlamalılar." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in olağanüstü kurultay kararı alıp, "genel başkanlığa aday olmayacağını" açıklamasına ilişkin, "Koray Aydın ve bazı arkadaşlarına büyük görev düşmektedir. Hanımefendiyi mutlaka ikna etmeliler. Ve hanımefendinin arkasında durarak görevinin devamını sağlamalılar. Bu demokrasi ve İP açısından son derece faydalı olacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

Bahçeli, partisinin genel merkezinde, gazetecilerin "İYİ Parti'nin Afyonkarahisar çalıştayında yaşananlara" ilişkin sorularını yanıtladı.

İYİ Parti'nin iç işleriyle ilgili konularda yorum ve değerlendirme yapmayı etik bulmadıklarını belirten Bahçeli, "Hanımefendi, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak aday olmayacağını ilan etmiş bulunuyor. Bu durumda Koray Aydın ve bazı arkadaşlarına büyük görev düşmektedir. Hanımefendiyi mutlaka ikna etmeliler. Ve hanımefendinin arkasında durarak görevinin devamını sağlamalılar. Bu demokrasi ve İP açısından son derece faydalı olacaktır." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sergilenen Halâskârân-ı İslâm neyi simgeliyor..

Samsun'da sergilenen Halâskârân-ı İslâm neyi simgeliyor..