27 Haziran 2019 Perşembe

DEVLET BAHÇELİ KAZA GEÇİREN İYİ PARTİ SAMSUN İL BAŞKANI SÜSLÜ'YÜ HASTANEDE ZİYARET ETTİ

Devlet Bahçeli kaza geçiren İYi Parti Samsun İl Başkanı Süslü'yü hastanede ziyaret etti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun'da gerçekleştirdiği mitingin ardından makam aracı ile Samsun Eğitim Araştırma Hastanesine giderek trafik kazasında yaralanan İYi Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'yü ziyaret etti.

20 Haziran 2018 Çarşamba 00:14 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun'da Çırpınırdın Karadeniz Bakıp Türkün Bayrağına sloganı ile gerçekleşen bölge mitinginin ardından geçirdiği kaza sonucu yaralanan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'yi tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. 


Bahçeli, Samsun Cumhuriyet Meydanında düzenlenen miting sonrası, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine gitti. Burada, bir süre önce trafik kazası geçiren ve tedavi altına alınan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'nün ailesi ile görüşen Devlet Bahçeli, aynı zamanda MHP'nin eski Samsun İl Başkanı da olan Ömer Süslü'nün sağlık durumu ile ilgili bilgi aldı. Devlet Bahçeli'nin tedavisi devam eden İYi Parti Samsun İl Başkanı Süslü'yü Samsun mitinginin ardından hastanede ziyaret etmesi ise  Samsun'da İYİ Parti'liler tarafından takdirle karşılandı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Shell Kavşağında feci trafik kazası!

Samsun'da Shell Kavşağında feci trafik kazası!