20 Haziran 2019 Perşembe

DEVLET BAHÇELİ MYK ÜYELERİNİ CUMHUR İTTİFAKI İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRDİ

Devlet Bahçeli MYK üyelerini Cumhur İttifakı ile ilgili bilgilendirdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, genel merkez binasında MYK üyelerine Cumhur İttifakı'nı anlatarak "Cumhur İttifakı, bu ülkenin menfaati için yapıldı" dedi.

27 Şubat 2018 Salı 09:44 SİYASET

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MYK üyeleri ile yaptığı toplantıda AK Parti ile yapılacak Cumhur İttifakı ile ilgili bilgilendirme yaptı. 


2019 yılında yapılacak seçimler öncesi AK Parti ile MHP arasında Cumhur İttifakı konusunda anlaşmaya varıldı. CHP ve HDP kanadından bu ittifaka tepkiler gelse de, ittifakla ilgili iki parti arasında hiçbir sorun kalmadı. 

Öte yandan MHP Genel Merkezi'nde MYK üyeleriyle bir araya gelen Devlet Bahçeli, konuyla ilgili bilgilendirmede bulundu.

MHP'Yİ BİTİRMEK İSTEDİLER

MHP MYK üyelerine Cumhur ittifakının önemini anlatan MHP Lideri, "16 Nisan referandumunda muhalefet partileri MHP'yi bitirmek için cepheleşme başlattılar. Bu siyaset devam ediyor. Cumhur İttifakı, bu ülkenin menfaati için yapıldı." ifadelerini kullandı.

ANLATMAYA GEREK YOK, GÖRÜYORSUNUZ

Bahçeli, toplantının ardından MYK üyelerine genel merkez maketini hediye etti. Bahçeli, hediyeleri verirken "Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz" diyerek salondakileri güldürdü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

sakarya

13 Mart 2018 Salı 09:30

mhp başka partılerın yanın yamalık olup seçıme gırmeye alışkın bır partıdır çunkı mhp lıler çalışamyı pek sevmezler kapı kapı dolasıp secmenınden oy ıstemeyı sevmezler kendılerını vatandasın ayapına gıtmeyı guru yaparlar ama gecmışte de erbakanla parlementoya gırdıler eceveıtle hukumet kurdular başbakanlığı ecevıte verdıler 2 yıl dayanabıldıler sonra dedlerkı sağğın mıllıyetcısı mhp solun mıllıyetcısı ecevıt dedıler sıyaset işte şimdıde akpnın yamağında parlemonta ışını garantı altınna

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yapılacak Şehir Hastanesi arazisi için Orman Bakanlığından ön izin geldi

Samsun'da yapılacak Şehir Hastanesi arazisi için Orman Bakanlığından ön izin geldi