25 Haziran 2019 Salı

DEVLET BAHÇELİ SAMSUN MİTİNGİNDE MİLLET İTTİFAKINI ELEŞTİRDİ! BUNLARDAN ADAM OLMAZ

Devlet Bahçeli Samsun mitinginde Millet İttifakını eleştirdi! Bunlardan adam olmaz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun mitinginde Millet İttifakını, "Zemheride yoğurt isteyen cebinde inek taşır. Çam ağacından ağıl el çocuğundan oğul, bunlardan adam olmaz" sözleri ile eleştirdi.

19 Haziran 2018 Salı 23:31 SİYASET

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 24 Haziran seçimleri öncesi Samsun Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen mitingde Millet İttifakını eleştirerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk turda seçileceğini söyledi.


Samsun'da Çırpınırdın Karadeniz Bakıp Türkün Bayrağını isimli bölge mitingine katılan MHP Lideri Devlet Bahçeli, Millet İttifakı için "CHP, İP, HDP, PKK, FETÖ toplanmışlar, hep aynı kirli söylemi tekrarlıyorlar. Bunların birbirinden farkı yoktur. Bunlarda hayır yoktur" dedi.

OLSA İLE BUL SAYI EKMİŞLER, YEL İLE YUF BİTMİŞ

Samsun mitinginde gerçekleştirdiği konuşmasında FETÖ terör örgütünün 24 Haziran'da yapılacak seçimin ikinci tura kalması halinde yarım bıraktığı işi gerçekleştirmek için zemin bulacağı uyarısında bulunan Devlet Bahçeli, şunları dile getirdi.

"Türkiye'ye diş bileyen çevrelerle aynı havzada buluşup, beraberce cephe alıyorlar. CHP, İP, HDP, PKK, FETÖ toplanmışlar, hep aynı kirli söylemi tekrarlıyorlar. Bunların birbirinden farkı yoktur. Bunlarda hayır yoktur. Gelecek yoktur asla umut yoktur. Biz Cumhur İttifakı diyoruz; yıkım koalisyonu Cumhuriyetin altını dinamitlemekle uğraşıyor. Biz 'bağımsızlık' diyoruz; zillet ittifakı bağımlılığa ve tutsaklığa hizmet ediyor. Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci tura kalacağını söylüyorlar. TBMM'de çoğunluğu kazanacaklarını ileri sürüyorlar. Eski sisteme geri döneceklerini iddia ediyorlar. Atalarımız ne güzel de ifade etmiş; 'Olsa ile bulsayı ekmişler, yel ile yuf bitmiş'. Yoktan da yonga çıkmazmış.

ZEMHERİDE YOĞURT İSTEYEN CEBİNDE İNEK TAŞIR
Samsun'dan sesleniyorum; zemheride yoğurt isteyen, cebinde inek taşır. Bu nedenle çatıları zillet olanlar hayal âleminde yaşıyorlar. Kökü ve kimliği bulanık olanlar baltayla taşa vuruyorlar. Fikri ve zikri karışık olanlar davetsiz gelenin döşeksiz oturacağını bilmiyorlar.

BAHÇELİ: CUMHURBAŞKANI İLK TURDA SEÇİLECEK
Cumhurbaşkanı seçimi eğer ikinci tura kalırsa PKK kimi destekleyeceğini açıkladı. İçimizden devşirilmiş bazı isimler PKK'nın dümenine nasıl tutunduklarını gösterdi. FETÖ; HDP, İP ve CHP lehine zaten faal şekilde çalıştığını çoktan beyan etti. Çam ağacından ağıl, el çocuğundan oğul, bunlardan da asla adam olmaz. Zillet ittifakından Türkiye Cumhurbaşkanı çıkmaz. Allah'ın izniyle 24 Haziran'da Türkiye Cumhuriyeti'nin 13'üncü cumhurbaşkanı ilk turda seçilecek, o isim de Recep Tayyip Erdoğan olacaktır" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

misafir

19 Haziran 2018 Salı 23:45

Aç tavuk kendini darı fıçısında görürmüş koskoca MHP yi bitirdı hala meydanlara çıkıyorpes artık söüzn bittiği yer o kalabalıkda AKP liler hep

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Devlet Bahçeli kaza geçiren İYi Parti Samsun İl Başkanı Süslü'yü hastanede ziyaret etti

Devlet Bahçeli kaza geçiren İYi Parti Samsun İl Başkanı Süslü'yü hastanede ziyaret etti