22 Ekim 2021 Cuma

DEVLET BAHÇELİ SAMSUN'DA YAŞANAN ESKİ KOCA VAHŞETİNE ÇOK SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Devlet Bahçeli Samsun'da yaşanan eski koca vahşetine çok sert tepki gösterdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Samsun'un Canik ilçesinde eşini öldüresiye döven eski koca vahşetine çok sert tepki gösterdi, "Bu caniye zalimliğinin hesabı sonuna kadar sorulmalıdır" dedi.

07 Mart 2021 Pazar 23:17 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Lideri Devlet Bahçeli, Samsun'un Canik ilçesinde İbrahim Zarap'ın eski eşini sokak ortasında öldüresiye dövmesi olayı ile ilgili açıklama yaptı.


BU CANİYE ZALİMLİĞİNİN HESABI SORULMALI
Bahçeli, Samsun'da yaşanan ve tüm Türkiye'nin gündemi olan olayla ilgili açıklamasında, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün hemen öncesinde ülkemizin farklı yerlerinde yaşanan şiddet ve cinayet vakaları insanım diyen herkesin kanını dondurmuştur. Suçsuz ve günahsız masum kadınlara yönelmiş hunhar saldırılar toplumsal huzur ve insanlık değerlerini hedef almıştır. Samsun’un Canik ilçesinde, yanında küçücük kızı olmasına rağmen boşandığı eski eşi tarafından sokak ortasında hiç acımadan, hiç gözünün yaşına bakılmadan alçakça dövülen hanım kardeşimiz bizleri derinden yaralamıştır. Bu caniye zalimliğinin hesabı sonuna kadar sorulmalıdır." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'da dövülen kadın olayı ile ilgili sert açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'da dövülen kadın olayı ile ilgili sert açıklama