29 Kasım 2021 Pazartesi

DEVLET BAHÇELİ'DEN EYT SORUNU AÇIKLAMASI! ÇÖZÜLEREK GÜNDEMDEN ÇIKARTILMALIDIR

Devlet Bahçeli'den EYT sorunu açıklaması! Çözülerek gündemden çıkartılmalıdır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Erhan Usta'nın MHP Grup Başkanvekilliği görevinden olmasına neden olan EYT sorunu için "EYT sorunu çözülerek gündemden çıkartılmalıdır" açıklaması yaptı.

16 Kasım 2021 Salı 14:43 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Emeklilikte Yaşa Takılanlar(EYT) sorunu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Devlet Bahçeli, EYT sorununa ilişkin açıklamasında, "Sayıları 6.3 milyonu bulan bu kardeşlerimizin mağduriyetlerinin telafisi bizim amacımızdır. Bütçe imkanları doğrultusunda, kademeli geçiş uygulamasını dikkate alarak, geniş bir siyasi uzlaşma kapsamında EYT sorunu TBMM’de çözülerek gündemden tamamıyla çıkarılmalıdır" diye konuştu.

Öte yandan 2018 yılında MHP Grup Başkanvekilliği görevini yapan Erhan Usta,  İYİ Parti'nin emeklilikte yaşa takılanlara yönelik önergesine, Meclis'te evet oyu verip grubunu da bu yönde oy kullanmaya yönlendirdiği gerekçesi ile grup başkanvekilliği görevinden alınmıştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Uğur

16 Kasım 2021 Salı 13:16

Devlet bahçeli dün söylediğini bugün unutuyor devlet bahçeli yıllardır MHP de koltuk işgalinden başka ne yapmış iktidar ola bilmişlermi kendileri sürekli oraya buraya sallıyor MHP köklü bir partidir MHP potansiyeli yüksek bir partidir millet MHP yi daha aktif istiyor istiyoruz devlet bahçeli yıllardır o koltuğu işhal etti yeter bırak düş yakasından partinin yıllardır bedava yaşadın eğer iyilik yapmak istiyorsan genç dinamik sağlam bire e bırak oy verelim tekrardan

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da NCM İnternational Doğrudan Satış Şirketi açılışını yaptı

Samsun'da NCM İnternational Doğrudan Satış Şirketi açılışını yaptı