28 Ocak 2022 Cuma

DSP SAMSUN İL BAŞKAN ADAYI DEVRİM İPEKDAL HEDEFLERİNİ AÇIKLADI

DSP Samsun İl Başkan adayı Devrim İpekdal hedeflerini açıkladı

Demokratik Sol Parti(DSP) Samsun İl Başkanlığı için 18 Haziran'da yapılacak il kongresinde başkan adayı olan iş adamı Devrim İpekdal, Samsun Kent Medyayı ziyaret ederek hedeflerini açıkladı.

14 Haziran 2021 Pazartesi 12:46 SİYASET

DSP Samsun İl Başkan adayı Devrim İpekdal, 18 Haziran'da yapılacak il kongresinde başkanlığa seçilmesi halinde DSP'yi yeniden umudun partisi haline getirmek için çalışacağını söyledi.


Samsun Kent Medya'yı ziyaret ederek Samsun Kent Haber Genel Yayın yönetmeni ve İnternet Medya Bilişim Federasyonu İl Temsilcisi Haydar Öztürk ile görüşen DSP Samsun İl Başkan adayı Devrim İpekdal, ziyarette yaptığı açıklamada, "Partimizi yerelde güçlü hale getirmek istiyoruz. İl Başkanlığı binamızın bir adresi olacak. Yönetim Kurulumuzla birlikte DSP'yi eskiden olduğu gibi bu milletin tercih ettiği bir parti haline getirmek için Samsun'da çalışmalar yapacağız. Özellikle bu pandemi döneminde zor günler geçiren esnaflarımızın yanında olacağız. Onların istek ve taleplerini raporlar haline getirerek gelecek süreçlerde iktidar olmamız halinde ne yapmamız gerektiği konusunda bir yol haritası çıkartmış olacağız. DSP, milliyetçi Atatürkçü vatansever bir partidir. Bu partinin tüm fertleri bu çizgidedir. Merhum Genel Başkanımız Bülent Ecevit'in mirası olan DSP'yi Samsun ve ilçelerde oluşturacağımız güçle teşkilatlar yeniden bu milletin umudu haline getireceğiz." dedi.

Samsun Kent Haber Genel Yayın yönetmeni Haydar Öztürk ziyaretin sonunda DSP İl Başkan Adayı İpekdal'a başarı dileyerek ziyareti sebebi ile teşekkür etti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Çarşamba ilçesine Bilim Parkı yapılacağı açıklandı

Samsun'un Çarşamba ilçesine Bilim Parkı yapılacağı açıklandı