23 Ağustos 2019 Cuma

ENSAR ERDÖL: BİZ MİLLETE EFENDİ OLMAYA DEĞİL, HİZMETKAR OLMAYA GELDİK

Ensar Erdöl: Biz millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik

Samsun'da AK Parti'den Tekkeköy Belediyesi Başkan aday adayı olan Ensar Erdöl, "Biz millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Bizim davamız, milletimize hizmet davasıdır." dedi.

06 Aralık 2018 Perşembe 16:47 SİYASET

AK Parti'den Tekkeköy Belediye başkan aday adayı olan Ensar Erdöl, partisinin ilk kurulduğu günden bu yana davaya hizmet ettiğini bu sürede kazandığı tecrübeleri ise yerel yönetimlerde değerlendirmek için aday adayı olduğunu açıkladı.


AK Parti'nin hükümete geldiği günden bu yana ülkeye ve Samsun'a büyük hizmetlerde bulunduğunu söyleyen Ensar Erdöl, 31 Mart yerel seçimlerinde parti misyonunun bu nedenle gönül belediyeciliği olduğunu hatırlattı.  Halkın ve milletin partisi olan AK Parti'nin gönüllere girdiğini kaydeden Ensar Erdöl, "Bizde çıkmış olduğumuz bu yolda gönül belediyeciliği ilkesi ile, ilçemiz olan Tekkeköy'den belediye başkan aday adayı olduk. Nasip olur da, aday gösterilir isek, Tekkeköy ilçemize hizmetin en iyisini yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Tekkeköy AK Parti iktidarında güzel hizmetlere kavuştu. Bizim amacımızda bu hizmetleri daha da arttırmak ve Tekkeköy ilçemizin daha çok kalkınmasını sağlamaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediği gibi Biz millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Bizim davamız, milletimize hizmet davasıdır." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da AK Partili belediyeler borç içinde yüzüyor bir tek o belediye sıfır borçlu

Samsun'da AK Partili belediyeler borç içinde yüzüyor bir tek o belediye sıfır borçlu