18 Ekim 2019 Cuma

ERDOĞAN SAMSUNLULARDAN 31 MART'TA MİLLET İTTİFAKINA OSMANLI TOKADI VURMALARINI İSTEDİ

Erdoğan Samsunlulardan 31 Mart'ta Millet İttifakına Osmanlı tokadı vurmalarını istedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'da gerçekleştirdiği mitinge katılan vatandaşlardan 31 Mart'ta Millet İttifakına sandıkta Osmanlı tokadı vurulmasını istedi.

03 Mart 2019 Pazar 19:16 SİYASET

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'da Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirdiği mitingde vatandaşlardan 31 Mart seçimlerinden Cumhur İttifakının güçlü çıkmasını, millet ittifakına ise Osmanlı tokadı vurulmasını istedi.


Erdoğan, Samsun mitinginde Millet İttifakı’na da seslenerek “Bay Kemal sen kimlerle kolkola gezdiğini görüyormusun? Söz de İYİ Parti siz kimlerle olduğunuzu görüyormusunuz? Saadet Partisi sen kimlerle kol kolasın. Ah ah rahmetli Erbakan hocamız kalksa acaba bunlara ne derdi ? Ah kardeşlerim ah !Ne hallere düştük ne hallere. Durmadan yatıyorlar kalkıyorlar Atatürk’ün Partisiyiz. Atatürk’ün partisinin bunlarla ne işi var. Bu CHP’ye 31 Mart’ta sandıklarda bir Osmanlı tokadı vurmaya varmıyız ? Onun için Türkiye’nin neresinde benim Rizeli hemşerilerim varsa bunları telefonlarla arayacak mıyız? Hep seni arayıp, bu durumları anlatalım. Ne diyor; ’bizim arkamızda PKK, YPG var’ diyor. Ah, hanımefendi, bizim arkamızda da halk var, hak var hak. Onların yolu o İmralı’daki terörist başına sırtını dayıyor. Ey gidi ey. İşte bunlara 31 Mart’ta gerek Batı’da, gerek Doğu-Güneydoğu’da gereken dersi inşallah hep beraber vereceğiz" diye konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan'ın Samsun mitinginde AK Parti ve MHP İl Başkanından Cumhur İttifakı pozu

Erdoğan'ın Samsun mitinginde AK Parti ve MHP İl Başkanından Cumhur İttifakı pozu