20 Mayıs 2019 Pazartesi

ERDOĞAN SEÇİM BEYANNAMESİNİ AÇIKLADI SAMSUN'A ÜÇ MÜJDE VERDİ

Erdoğan seçim beyannamesini açıkladı Samsun'a üç müjde verdi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimleri için açıkladığı seçim beyannamesinde Samsun için 3 ayrı projeye de yer verdi.

25 Mayıs 2018 Cuma 14:10 SİYASET

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim beyannamesini açıkladığı toplantıda AK Parti Samsun Milletvekili adayları ile de biraraya geldi. 


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, 24 Haziran için seçim beyannamesini açıklarken, Samsun için, Entegre Sağlık Kampüsü, Kırıkkale-Çorum-Samsun Hızlı Tren ve Samsun Çarşamba Havalimanına yeni terminal binası projelerini açıkladı.

Erdoğan, AK Parti Samsun 6'ıncı İl Kongresinde de seçim beyannamesinde yer alan projeleri dile getirmişti. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, geçtiğimiz aylarda yapılan AK Parti Samsun İl Kongresinde ayrıca Samsun Üniversitesi'nin de müjdesini vermişti.

Dün yapılan toplantıda Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimleri için seçim beyannamesini açıklarken, AK Parti Samsun Milletvekili adayları Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Bekir Keleş, Elif Coşkun Bilgin, Caner Göktepe ve Muhammet Yasir Okudan ile de biraraya geldi.YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İşte Samsun'da foseptik çukurunda cesedi bulunan Çağdaş Adıgüzel'in katilinin fotoğrafı

İşte Samsun'da foseptik çukurunda cesedi bulunan Çağdaş Adıgüzel'in katilinin fotoğrafı