20 Haziran 2019 Perşembe

ERDOĞAN'DAN SERT UYARI! MİLLETİN PARTİSİNİ MİLLETTEN UZAKLAŞTIRMAYA KALKAN KARŞISINDA ŞAHSIMI BULUR

Erdoğan'dan sert uyarı! Milletin partisini milletten uzaklaştırmaya kalkan karşısında şahsımı bulur

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İnsan Hakları günü programında yaptığı konuşmada partililere kibir uyarısında bulunduktan sonra, "Milletin partisini milletten uzaklaştırmaya kalkan karşısında şahsımı bulur" dedi.

11 Aralık 2018 Salı 01:47 SİYASET

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partililere kibir uyarısında bulundu, sert mesajlar verdi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezinde düzenlenen Dünya İnsan Hakları günü programında açıklamalarda bulundu. 

Recep Tayyip Erdoğan, programda yaptığı konuşmada kibir uyarısında bulunarak "Taşıdıkları tüm unvanları AK Parti'ye borçlu olup da bugün başka mecralara yelken açmalarının ortak özelliği milletten kopmuş olmalarıdır. 40 yıldır bu tuzağa düşüp de iflah olan kimseyi görmediğimi de belirtmek isterim" dedi.

KİBİR BATAKLIĞINA DÜŞENLER..
Recep Tayyip Erdoğan, partililere kibir konusunda yaptığı uyarısında  ise "Kibir ve büyüklenme bataklığına düşen, istişareden uzaklaşan kimsenin AK Parti çatısı altında yeri yoktur. Milletin partisinin milletten uzaklaştırmaya kalkan karşısında şahsımı bulur" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın "Taşıdıkları tüm unvanları AK Parti'ye borçlu olup da bugün başka mecralara yelken açmalarının ortak özelliği milletten kopmuş olmalarıdır. 40 yıldır bu tuzağa düşüp de iflah olan kimseyi görmediğimi de belirtmek isterim" sözleri ise dikkat çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Adile Naşit'in bugün 31'inci ölüm yıl dönümü

Adile Naşit'in bugün 31'inci ölüm yıl dönümü