19 Nisan 2019 Cuma

ERHAN USTA: 24 HAZİRAN'DA SAMSUN VE KARADENİZ'DE MHP'NİN OYU ARTACAK

Erhan Usta: 24 Haziran'da Samsun ve Karadeniz'de MHP'nin oyu artacak

MHP Grup Başkanvekili Samsun Milletvekili ve Samsun Milletvekili adayı Erhan Usta, 24 Haziran seçim sonuçları ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bu seçimde Karadeniz Bölgesi ve Samsun adına partimizin oy oranının artacağına inanıyorum" dedi.

22 Mayıs 2018 Salı 18:27 SİYASET

MHP Grup Başkanvekili, Samsun Milletvekili ve Samsun Milletvekili adayı Erhan Usta, 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği çalışmaları kapsamında İlkadım ilçesinde vatandaş ve esnaflarla  bir araya geldi.


Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi eski  Başkanı Necattin Demirtaş, MHP il ve ilçe yöneticileri ile birlikte Fatih Sultan Mehmet Caddesi ile Hançerli Mahallesinde esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Erhan Usta, bu ziyaretlerinde yaptığı açıklamada “Milliyetçi Hareket Parti’nin bütün meselesi Türkiye meselesidir. Türkiye’nin önünü açmak adına yapılan bu erken seçimde, tek amacımız Büyük Türk Milletinin geleceğidir. Bunu milletimiz ödüllendirecektir” dedi.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİNİN SİYASİ BİR MENFAATİ YOKTUR

MHP Milletvekili Erhan Usta, İlkadım ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde  "Milletimizin nihai kararına herkes saygı duymak zorundadır. Bu alınmış kararın arkasında Türkiye’nin bütün sıkıntıları, riskleri değerlendirilmiştir. Ülkemizin bekası dışında başka bir bakış açımız yoktur. Bunu milletimiz görüp, bunu da sandığa yansıtacaktır” dedi.

KARARI MİLLETİMİZ VERECEKTİR

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde  Samsunlu vatandaşlarla  seçim sonucunu değerlendiren Erhan Usta, “Herkes yapacaklarını, yapamayacaklarını ve programını yaptı. Ben inanıyorum ki bu seçimde Milliyetçi Hareket Partisi bu zamana kadar ki en yüksek oyunu alacaktır. Halkımızın desteği ile Karadeniz Bölgesi ve Samsun adına partimizin oy oranının artacağına, Milliyetçi Hareket Partisi olarak mecliste büyük çoğunlukta yer alacağımıza gönülden inanıyorum. Bu kararı milletimiz en doğru şekilde verecektir inşallah” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Yakakent İlçe Kaymakamı Selin Sarı Canik Belediyesini ziyaret etti

Samsun'un Yakakent İlçe Kaymakamı Selin Sarı Canik Belediyesini ziyaret etti