27 Haziran 2019 Perşembe

ERHAN USTA: ANT OLSUN BİR OLURSAK ZALİMLER ZAFER NARALARI ATAMAYACAK

Erhan Usta: Ant olsun bir olursak zalimler zafer naraları atamayacak

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, ekonomik saldırılara ilişkin açıklamasında, "Ant olsun, biz bir olursak zalimler zafer naraları atamayacaktır" dedi.

20 Ağustos 2018 Pazartesi 15:37 SİYASET

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta'dan Kurban Bayramı ve ekonomik saldırılara ilişkini önemli açıklamalar geldi.


MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Kurban Bayramı nedeni ile yayımladığı mesajında "Milli bekamıza saldırı ekonomi üzerinden yürütülürken, ne vatandan ne milletten ne bayraktan ne devletten ne mukaddesattan ne mukadderattan ne de bin yıllık kardeşlik hukukundan taviz veririz. Ant olsun, biz bir olursak zalimler zafer naraları atamayacaktır."diye konuştu.

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, açıklamasında teröre ve ekonomik ataklara karşı amansız mücadele verilen bu dönemde daha çok birlik, daha çok beraberlik ruhu içinde hareket edilmesi, tüm dünyaya Türklük şuurunun gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

Ülke olarak bir olunduğunda zalimlerin zafere ulaşamayacağını belirten MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, "Milli bekamıza saldırı ekonomi üzerinden yürütülürken, ne vatandan ne milletten ne bayraktan ne devletten ne mukaddesattan ne mukadderattan ne de bin yıllık kardeşlik hukukundan taviz veririz. Ant olsun, biz bir olursak zalimler zafer naraları atamayacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

İslam aleminin Kurban Bayramı'nı tebrik eden Erhan Usta, şunları kaydetti:

"Bayramlar 'kucaklaşma, kavuşma, anlaşma ve paylaşma' demektir. Paylaşmanın, gönül almanın ve yardımlaşmanın en üst seviyeye çıktığı bu günler dargınlıkların bitirilmesi, kırgınlıkların giderilmesi, küslük ve kavgaların sonlandırılması, hoşgörülü, anlayışlı olmayı ve bağışlamayı gerektirir. Yakın coğrafyamızda kan akarken, zulüm kol gezerken, yoksulluk en ağır şekilde hükmünü sürerken Kurban Bayramı'nın gönülleri yumuşatması, insanlığa vicdanı ve merhameti hatırlatması en büyük arzumuzdur. Bu duygu ve düşüncelerle, vatanın selameti için canını vermiş şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anarak tüm vatandaşlarımızın ve Türk-İslam aleminin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, hac farizası için kutsal topraklarda bulunan tüm kardeşlerimizin ibadetlerinin Cenab-ı Allah nezdinde kabul ve makbul olmasını temenni ediyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Bafra'da kayıp İsa Yavuz'un cesedi Kızılırmak kenarında bulundu

Samsun Bafra'da kayıp İsa Yavuz'un cesedi Kızılırmak kenarında bulundu