27 Haziran 2019 Perşembe

ERHAN USTA, ERKEN SEÇİMDE ANKARA'DAN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLACAĞI İDDİASINA AÇIKLAMA YAPTI

Erhan Usta, erken seçimde Ankara'dan milletvekili  adayı olacağı iddiasına açıklama yaptı

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken seçimde Ankara'dan mı milletvekili adayı olacak.. Erhan Usta, Ankara'dan milletvekili aday olacağı iddialarına yanıt verdi.

21 Nisan 2018 Cumartesi 12:34 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta'nın 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken seçimde Ankara'dan milletvekili adayı olacağı iddiası şaşkınlık yarattı.


Hatırlanacağı üzere daha önce de CHP Samsun Milletvekili olan Prof.Dr. Haluk Koç, Ankara'dan aday olarak milletvekili seçilmişti. Şimdi ise erken seçim tarihinin açıklanması ile birlikte MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın Ankara'dan aday olacağı gündeme geldi.

Peki Erhan Usta'nın erken seçimde Ankara'dan milletvekili adayı olacağı iddiası doğru mu? Kendisine bu soruyu yönelttiğimiz Erhan Usta, erken seçimde Ankara'dan aday olacağı yönünde ki o iddiaya cevap verdi. 

ERHAN USTA O İDDİAYA AÇIKLAMA YAPTI
MHP Grup Başkan vekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, samsunkenthaber'e yaptığı açıklamada, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak erken seçimde Ankara'dan aday olacağı söylentilerine şu cevabı verdi.
"Ben başta Samsun'un sonra da partimin milletvekiliyim. Erken seçimde benim Ankara'dan aday olmam gibi bir durum söz konusu değil. Bu söylentiler amaçlı çıkartılıyor. Benim böyle bir niyetim yok. Partimiz bizi aday gösterirse biz Samsundayız"
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz kader maçında destek için Samsun'u stada çağırdı

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz kader maçında destek için Samsun'u stada çağırdı