24 Eylül 2020 Perşembe

ERHAN USTA, HAKAN KARADUMAN'I GÖREVDEN ALAN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEŞEKKÜR ETTİ

Erhan Usta, Hakan Karaduman'ı görevden alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti

Samsun Haberi- MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ı görevden aldığı için teşekkür etti.

03 Ocak 2019 Perşembe 15:17 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisinde kesin ihraç istemi ile disipline sevk edilen Samsun Milletvekili Erhan Usta, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman'ı görevden aldığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür mesajı yayımladı.


MHP'nin kesin ihraç istemi ile disipline sevk ettiği Erhan Usta, sosyal medya sayfasından yayınladığı yeni bir açıklama ile yine gündem oldu. Sosyal medya sayfasında yayımladığı mesajında, AK Parti Samsun İl Başkanı Karaduman'ın katıldığı bir televizyon programında ülkücü hareketi aşağılayıcı tahkir edici ve yok sayıcı ifadeler kullandığını yazan Erhan Usta, "Ülkücü Hareket ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır. Samsun AKP İl Başkanı, bir TV programında Ülkücü Hareketi aşağılayıcı, tahkir edici ve yok sayıcı ifadeler kullanmıştır. Ne acıdır ki, bu densize haddini bildirmek için sarfettiğim sözlerden dolayı Partimden ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kuruluna sevkedildim. Bu densize ben haddini bildiremedim ama Sayın Cumhurbaşkanı görevden alarak haddini bildirmiştir. Bu vesileyle kendisine teşekkür ederim." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un akıllı şehir alt yapısını Huawei yapıyor! Trafik ışıkları yapay zekaya sahip olacak

Samsun'un akıllı şehir alt yapısını Huawei yapıyor! Trafik ışıkları yapay zekaya sahip olacak