20 Haziran 2019 Perşembe

ERHAN USTA MECLİSTE FINDIK İÇİN ÇALIŞMA GRUBU KURAN AK PARTİ'Yİ ELEŞTİRDİ

Erhan Usta mecliste fındık için çalışma grubu kuran AK Parti'yi eleştirdi

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, AK Parti'nin fındık için çalışma grubu kurmasını, "16 yıl aradan sonra bir çalışma grubu kurup kendi aranızda fındık konusunu çalışıyorsunuz bu olmaz" diyerek eleştirdi.

24 Ekim 2018 Çarşamba 13:50 SİYASET

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, fındık için hazırladığı araştırma önergesinin red edilmesi sonrası AK Parti'nin fındık konusunda bir çalışma grubu oluşturmasını eleştirdi.


MHP Samsun Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, AK Parti'nin mecliste fındık için bir çalışma grubu oluşturmasına tepki gösterdi.

TBMM Genel Kurulunda AK Parti'nin fındık için çalışma grubu oluşturması konusu ile ilgili bir konuşma yapan MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, "16 yıllıkbir iktidarın yapacağı iş, fındık üreticisi bu kadar mağdurken ve fındık her sene burada tartışılırken, yapılacak iş bugün bir çalışma grubu kurmak değil.  Geçen hafta burada bir Meclis araştırması komisyonu kurulması konusunda hemen hemen bütün siyasi partilerin bir fikir birliği vardı. Adalet ve Kalkınma Partisi grup başkan vekili arkadaşımız da bunun bu hafta Meclise getirileceğini söylemişti. Şimdi bu söz verilmişken ‘Bugün biz çalışma grubu kurduk, kendi aramızda bu konuyu çalışıyoruz.’ demek yeterli değil. On altı yıl aradan sonra bir çalışma grubu kurup kendi aranızda fındık konusunu çalışıyorsunuz; bu olmaz, bunu hiçbir şekilde kabul etmek imkanımız yoktur" dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den AK Parti'ye ittifak eleştirileri geldi

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'den AK Parti'ye ittifak eleştirileri geldi