22 Ekim 2021 Cuma

ERHAN USTA MECLİSTE KONUŞTU! AK PARTİ'DEN ÖNCE ATEŞ BULUNMAMIŞTI, TEKERLEKTE İCAT EDİLMEMİŞTİ

Erhan Usta mecliste konuştu! AK Parti'den önce ateş bulunmamıştı, tekerlekte icat edilmemişti

İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, TBMM'de devam eden bütçe görüşmelerinde yaptığı konuşmada, AK Parti'den önce ateşin bulunmadığını, tekerleğin bile icat edilmediğini söyleyerek ironi yaptı.

08 Aralık 2020 Salı 23:48 SİYASET

İYİ Parti Samsun Milletvekili Erhan Usta, meclis genel kurulunda yaptığı konuşmada enflasyonun fırladığını, cari açığın katlandığı, büyümenin yerinde saydığını ve işsizliğinde tavan yaptığını söyledi.


Genel Kurulda bütçe görüşmeleri ile ilgili yaptığı konuşmasında AK Partili bir milletvekilinin 'AK Partiden önce araba yoktu' sözüne atıfta bulunan Erhan Usta, "Ben daha ileriye gideceğim. AK Parti'den önce ateş yoktu Türkiye'de ateş bulunmamıştı, tekerlekte icat edilmemişti" dedi.

Erhan Usta'nın bu sözleri mecliste gülüşmelere neden oldu. Erhan Usta'nın meclis genel kurulunda yaptığı o konuşmaya ait videoyu yorumsuz yayımlıyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Yakışmadı

10 Aralık 2020 Perşembe 20:59

Bu darwinist söylemleri hiç yakıştıramadım bunlar ilkokullarda çocuklarımızı zehirleyen zihniyet. Allah insanı en güzel şekilde yarattık diyor ve peygamberlere ilim verdiğini söylüyor kimi terzi kimi hekim vs.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da vakalar artıyorken dolmuş ve minibüslerde tıka basa yolcu taşınıyor

Samsun'da vakalar artıyorken dolmuş ve minibüslerde tıka basa yolcu taşınıyor