23 Nisan 2019 Salı

ERHAN USTA: MHP ÜLKENİN GÜVENCESİDİR BİZİ MECLİSE GÜÇLÜ GÖNDERİN

Erhan Usta: MHP ülkenin güvencesidir bizi meclise güçlü gönderin

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili adayı Erhan Usta, 24 Haziran seçimleri ile ilgili Samsun'da yaptığı açıklamada, "MHP ülkenin güvencesidir. Bizi meclise güçlü gönderin" dedi.

05 Haziran 2018 Salı 13:54 SİYASET

Samsun'da 24 Haziran seçim çalışmalarını sürdüren MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, cezaevi minibüs durağı ve S.S 44 Nolu Kurupelit Kampüs Minibüs ve Küçük Otobüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ile Ayvacık ilçesini ziyaret etti.


Samsun'da gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri için Cumhur İttifakı'na destek vermelerini isteyen Erhan Usta "Samsun bizim seçim bölgemizdir, buradaki halkın, esnafın bütün sorunları benim önceliğimdir. Bu duyarlılık bizim en başından itibaren yönümüz olmuştur. Mecliste yapmış olduğumuz çalışmalarda bunu desteklemektedir. Bu yüzden milletvekili seçimlerinde mecliste güçlü bir ses olabilmek için Milliyetçi Hareket Partisine destek vermenizi istiyorum" dedi.ERHAN USTA AYVACIK’TA

Ayvacık'ta pazar ve esnaf ziyaretinde bulunan Erhan Usta, Ayvacık MHP ilçe teşkilatının düzenlediği iftar yemeği programına katıldı. Yemeğe, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Milletvekili Adayları; Erdem Okan ve Mine Aktaş, Ayvacık Muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı. İftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan Usta, "24 Haziran seçimleri Türkiye için bir dönüm noktası olacak, bizi Millet Meclis’ine güçlü gönderirseniz bu ülke geçmişteki sıkıntılarını tekrar yaşamayacak, MHP bu ülkenin güvencesidir” dedi.İftar programın ardından Usta, Ayvacık Türk Sağlık Sen Şube Başkanı ve sağlık çalışanlarına Ayvacık Devlet Hastanesinde ziyarette bulundu. Teravih namazını Dikbıyık Merkez Camiinde kılan Usta, namaz sonrası cami cemaati ile çay sohbetinde bulundu. Belde halkının sıkıntılarını ve isteklerini dinleyen Usta, 24 Haziran seçimleri hakkında da genel bir bilgiler verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Kemal Zeybek hakkında FETÖ'nün firari imamının babasını otelde ağırladı iddiası

Kemal Zeybek hakkında FETÖ'nün firari imamının babasını otelde ağırladı iddiası