24 Nisan 2019 Çarşamba

ERHAN USTA MHP'NİN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUR MU

Erhan Usta MHP'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olur mu

Samsun'da MHP'nin yerel seçimlerde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Erhan Usta olursa sonuç ne olur... Erhan Usta yerel seçimde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olur mu..

26 Ekim 2018 Cuma 20:52 SİYASET

Samsun'da MHP Mart 2019 yerel seçimleri için hazırlıklarını sürdürürken, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için Milletvekili Erhan Usta'nın isminin kulislerde konuşulması dikkat çekiyor.


Geçtiğimiz günlerde MHP Grup Başkanvekilliği görevinden alınan Erhan Usta'nın MHP ve Devlet Bahçeli'ye olan sarsılmaz bağlılığı herkesçe biliniyor. Samsun MHP İl Başkanı Taner Tekin ise her fırsatta yerel seçimde Samsun'da tüm belediyeleri alacaklarını ve seçime iddialı bir şekilde hazırlandıklarını açıklıyor. MHP'nin Samsun'da sürpriz yaparak özellikle ilçe belediyelerini kazanabileceği yönünde ise siyasi kulislerde kesin bir kanaat oluşmuş durumda.

MHP kulislerinde ise son flaş konu, Samsun'da hemen hemen her kesimden büyük destek gören ve sevilen bir isim haline gelen Erhan Usta'nın Samsun Büyükşehir Beledeyesi Başkan adayı olması ile ilgili.. MHP tabanın dışında şu aralar AK Partililerinde gündeminde Erhan Usta'nın yerel seçimde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olabileceği ihtimali bulunuyor.  Ancak MHP'nin Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı ile ilgili ajandasında bir önceki yerel seçimlerde de aday gösterilen Ferhat Günaydın'da yer alıyor.

Peki sizce MHP, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için Erhan Usta'yı aday gösterirse nasıl olur.. Erhan Usta'nın böyle bir niyetinin olup olmadığını bilmiyoruz ancak Samsun'da siyasi kulislerde Erhan Usta'nın aday olması halinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığını MHP'nin kazanabileceği ile ilgili bir kanaatinde olduğu bir gerçek..

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Hakan

01 Kasım 2018 Perşembe 19:26

Kazanma ihtimali olduğu için kesinlikle aday yapılmaz

ŞEHİR ESNAFI

28 Ekim 2018 Pazar 09:45

Samsunun kaybettiği yıllarını kazanması için halkın içinden,vizyon sahibi,adalet sahibi en önemlisi kalbinde Allah korkusu olan bir başkana ihtiyaç duymaktadır.Şehri için risk alan siyasi menfaatleri nedeni ile herşeyini saniyede satan ucuzlardan arınmak için adaletli ve hakkaniyetli bir başkana ihtiyacımız vardır.Yerel ekonomiyi desteklerken hem esnafı hem çalışanların refahını planlayarak şehrinin yaşayanlarına güç katan bir başkana ihtiyacımız var. Sn Erhan Usta bu göreve layık bir aday olur.

MUHTAR ADAYI

27 Ekim 2018 Cumartesi 06:46

SAMSUN ERHAN USTA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞINA YAKIŞIR. SAMSUNA GÜÇ KATAR .SAMSUN EKONOMİSİNE FAYDALI OLACAK BİR İSİM.. SAMSUNA YAKIŞIR ..ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta Tunceli'de donarak şehit olan iki asker ile ilgili açıklama yaptı

Erhan Usta Tunceli'de donarak şehit olan iki asker ile ilgili açıklama yaptı