02 Nisan 2020 Perşembe

ERHAN USTA MUSTAFA DEMİR'İ, CEMİL DEVECİ ZİHNİ ŞAHİN'İ ZİYARET ETTİ

Erhan Usta Mustafa Demir'i, Cemil Deveci Zihni Şahin'i ziyaret etti

Samsun'da Büyükşehir Bağımsız adayı olan Erhan Usta, Cumhur İttifakının adayı Mustafa Demir'i, CHP Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci'de Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Cumhur İttifakının Atakum Belediye Başkan adayı olan Zihni Şahin'i ziyaret etti.

06 Şubat 2019 Çarşamba 21:00 SİYASET

Samsun'da Büyükşehir adayları Erhan Usta ve Mustafa Demir ile, CHP Atakum Belediye Başkan adayı Cemil Deveci'de Cumhur İttifakı Atakum Belediye Başkan adayı Zihni Şahin ile bir araya gelerek dostluk mesajları verdi.


Samsun Bağımsız  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta Cumhur İttifakı Adayı Mustafa Demir'i ziyaret etti.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına Bağımsız olarak adaylık başvurusunu yapan Erhan Usta,seçim çalışmalarına başladı.

İlk olarak Tütün İskelesi'nde topantı düzenleyen Usta,basın mensupları ve Samsunlu vatandaşlarla biraraya geldi. Topantıda  diğer adaylarada çağırıda bulunan Erhan Usta, "Samsun için biz değil,projelerimiz ve fikirlerimiz yarışşsın ve bu yarış centilmence olsun.Ben diğer adayların tamamını ziyaret edeceğim ve bu yarışın centilmenlik içinde geçmesi için elimden geleni yapacağım,aynı özveriyi tüm adaylardan bekliyorum." demişti.Topantıda ki sözlerinin ardından ziyaretlerine başlayan Erhan Usta, ilk olarak Cumhur İttifakı Adayı Mustafa Demir'i sahibi olduğu Demir Opel Servis'te ziyaret etti.

Güleryüzlü mücadele olacak
CHP Atakum Belediye Başkan adayı Av. Cemil Deveci, 31 Mart tarihinde belediye başkanlığı ile yarışacağı Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i makamında ziyaret etti. Deveci, "İlçemiz için, halkımız için saygı ve gleryüz çercevesinde siyaset mücadelesine gireceğiz" dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti'nin Atakum Belediye Başkan adayı Av. Cemil Deveci, CHP Atakum Kadın Kolları Başkanı Dilek Çınar ve CHP Atakum Gençlik Kolları Mustafa Öztürk ile birlikte Atakum Belediye Başkanlığı için yarışa girdiği Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i makamında ziyaret etti. 

Başkan Şahin'i ziyaretin sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Av. Cemil Deveci, "Zihni Başkan ile siyaset platformunda halkımıza en iyi hizmeti vermek için bir yarış içideyiz. Önemli olan bu yarışta gönülleri kırmadan saygılı ve hoşgörü çerçevesinde bulunmak" dedi.BARIŞ İÇİNDE SEÇİM OLMALI
Atakum halkına hizmet etmek için 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan adayı olan Millet İttifakı adayı Cemil Deveci, yarışta rakibi olan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile görüşmesin de seçim çalışmalarının barış, huzur, dostluk ve güleryüzlü geçmesini istediğini belirtti. Deveci, "Biz Millet İttifakı olarak bu konuda çok duyarlıyız. Eminim ki, diğer siyasi görüşe sahip olan parti temsilcileri de bizimle aynı görüşü savunuyordur. Bunu Zihni Şahin başkan ile yaptığım görüşmede de bunu hissettim. Bu yol sadece Atakum halkına kimin hizmet vereceğinin mücadelesi" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Kaymak uyardı! Yaya yola adım attığı zaman trafiğin durması lazım

Samsun Valisi Kaymak uyardı! Yaya yola adım attığı zaman trafiğin durması lazım