25 Haziran 2019 Salı

ERHAN USTA OYUNU SAMSUN'DA ŞEHİT TEĞMEN AHMET ALTUNOĞLU OKULUNDA KULLANDI

Erhan Usta oyunu Samsun'da Şehit Teğmen Ahmet Altunoğlu okulunda kullandı

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 24 Haziran seçimi için oyunu İlkadım ilçesinde bulunan Şehit Teğmen Ahmet Altunoğlu okulunda kullandı.

24 Haziran 2018 Pazar 16:47 SİYASET

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 24 Haziran seçimi için oyunu Samsun'da kullanırken, yaptığı açıklamada "Seçimi kimin kazanacağı milletimizin takdiridir" dedi.


MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, Samsun'un İkadım ilçesinde Şehit Teğmen Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesine gelerek okuldaki sandık görevlileriyle tek tek tokalaştı, ardından 1238 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Erhan Usta, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, oyunu özellikle, şehit Teğmen Ahmet Altunoğlu'nun adını taşıyan okulda kullandığına işaret etti.

Seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını dileyen Erhan Usta,  "Bu seçimler önemli. Bu seçimler bir cumhurbaşkanı seçilmesi veya meclisin seçilmesi değil, yeni cumhurbaşkanlığı sisteminin yürürlüğe gireceği seçimler olduğu için ciddi bir anlam yüklü. Milletimizin alacağı kararla birlikte yeni cumhurbaşkanlığı sistemi bütün kurum ve kuruluşları ile işler hale inşallah gelir. Biz özellikle bu konuyu çok önemsiyoruz." dedi.MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, seçim kampanyası sürecinde bazı partilerin farklı söylemlerde bulunmuş olabileceğine dikkat çekerek, sözlerine şöyle sürdürdü:

 "Ancak hiç kimse 'ben Türkiye'yi geri götüreceğim' önceki sisteme... Daha doğrusu sistemsizliğe Türkiye'yi götüreceği bir yolu tutmamalıdır. Seçimi kimin kazanacağı milletimizin takdiridir. Bundan sonra yapılması gereken şey, bu ülkeyi seven insanlar olarak, bu ülkenin vatandaşı olarak ülkemizi ileriye götürmek konusunda bütün partilerin gayret göstermesi lazım. Bu gayret içinde olunduğu zaman milletimiz hak ettiği refaha ve huzura kavuşacaktır."Seçimlerde çok yüksek katılım olabileceğini belirten Erhan Usta, "Güven ortamı içinde, huzur ortamı içinde, insanlar rahat şekilde birbirlerini selamlayarak, birbirlerine saygı duyarak oyunu kullanıyor. Bu son derece önemlidir, gördüğümüz kadarıyla Şanlıurfa'nın Suruç ilçesi dışında bir olay yok. İnşallah bir hadise olmaz. Biz hep birlikte Türkiye'yiz. Bu ülkenin insanlarıyız, birbirimizin tercihlerine saygı duymak zorundayız." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 24 Haziran seçimi için oy kullanma işlemi bitti oylar sayılıyor

Samsun'da 24 Haziran seçimi için oy kullanma işlemi bitti oylar sayılıyor