16 Şubat 2019 Cumartesi

ERHAN USTA SAMSUN AYVACIK'TA KONUŞTU: MHP ÜLKENİN SİGORTASIDIR

Erhan Usta Samsun Ayvacık'ta konuştu: MHP ülkenin sigortasıdır

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, " Bizi daha önceden iyi anlayamayanlar sanırım 15 Temmuzdan sonra bizi iyi anlamışlardır. Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin sigortasıdır" dedi.

16 Haziran 2018 Cumartesi 15:23 SİYASET

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Ramazan Bayramında Samsun'un Ayvacık ilçesinde düzenlenen 6. Ayvacık Ziraat Odası Bahar Şenliği'ne katıldı.


Erhan Usta, Ayvacık'ta düzenlenen 6. Ayvacık Ziraat Odası Bahar Şenliğinde yaptığı konuşmada MHP'nin ülkenin sigortası olduğunu söyledi. MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, milletvekili adayı Yakup Akın ile birlikte 6. Ayvacık Ziraat Odası Bahar Şenliği'ne katılan Erhan Usta, 24 Harizan seçimleri ile ilgili burada yaptığı konuşmada "Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizi daha önceden iyi anlayamayanlar sanırım 15 Temmuzdan sonra bizi iyi anlamışlardır. Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin sigortasıdır, Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin teminatıdır. Biz kısa dönem siyasi çıkarlarla hareket eden değil, ülkenin menfaatini, milletin menfaatini düşünen bir siyasi partiyiz, bunu herkes gördü. Milletvekili seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisi olarak meclise güçlü bir şekilde girmemiz durumunda milletimizin sıkıntılarını, isteklerini hızlı ve kolay bir şekilde mecliste çözmek. Bizim temel siyasi hedefimiz bu. Bu yüzden sizlerden güç istiyoruz destek istiyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran için bugün Samsun mitingini gerçekleştirecek

Recep Tayyip Erdoğan 24 Haziran için bugün Samsun mitingini gerçekleştirecek