24 Eylül 2020 Perşembe

ERHAN USTA SAMSUN BÜYÜKŞEHİR İÇİN BAĞIMSIZ ADAYLIĞINI AÇIKLAYACAĞI TARİHİ DUYURDU

Erhan Usta Samsun Büyükşehir için bağımsız adaylığını açıklayacağı tarihi duyurdu

MHP'den ihraç edilen Erhan Usta, 31 Mart yerel seçimleri için Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağımsız aday olacağının ilk sinyalinin gece yarısı yaptığı açıklama ile verdi.

31 Ocak 2019 Perşembe 01:46 SİYASET

MHP'den ihraç edilen Erhan Usta bu gece yarısı 31 Ocak 2019 saat 19:19'da sosyal medya sayfasından canlı yayın ile açıklamada bulunacağını duyurdu.


MHP'den ihraç edildikten sonra İYİ Parti'den Samsun Büyükşehir adayı olacağı gündeme gelen ancak bu konuda İYİ Parti'den aday olmayacağını duyuran Erhan Usta, önceki gün Mustafa Kemal Atatürk'ün "Ben 1919 senesi Mayısı içinde Samsun'a çıktığım gün elimde maddi hiçbir kuvvet yoktu. Yalnız büyük Türk milletinin asaletinden doğan ve benim vicdanımı dolduran yüksek ve manevi bir kuvvet vardı. İşte ben bu ulusal kuvvete, bu Türk milletine güvenerek işe başladım" sözlerini sosyal medya sayfalarından paylaşmıştı.Erhan Usta bu gece yarısı ise yine sosyal medya sayfalarından arka planda Bandırma Vapuru ve kendisinin fotoğrafının bulunduğu bir görselle "Memleket işi önemlidir. İyi bir gelecek için sizinle birlikte sizin için 31 Ocak 2019 saat 19:19'da sosyal medya ile canlı yayında, Samsun'dan tüm Türkiye'ye sesleneceğim. Selam ve saygılarımla" mesajı yayınladı.

Erhan Usta'nın bu mesajına çokça yorum gelirken, Usta'nın 31 Mart yerel seçimleri için bağımsız Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacağı öğrenildi.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ALİ IŞIK

31 Ocak 2019 Perşembe 17:07

Eğer bağımsız aday olacaksa yüzde yüz AKP ye çalışıyor demektir.Bu böyle biline bir kaç ay içindede çalıştığı partiye geçer.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti adayı olan Necattin Demirtaş'ı MHP aday adayı diye tanıttılar

İYİ Parti adayı olan Necattin Demirtaş'ı MHP aday adayı diye tanıttılar