19 Nisan 2019 Cuma

ERHAN USTA SAMSUN'DA ASARCIK VE VEZİRKÖPRÜ İLÇELERİNDEN GÜÇLÜ DESTEK İSTEDİ

Erhan Usta Samsun'da Asarcık ve Vezirköprü ilçelerinden güçlü destek istedi

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında gittiği Vezirköprü ve Asarcık ilçelerinde güçlü devlet için MHP'ye destek istedi.

12 Haziran 2018 Salı 13:32 SİYASET

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Vezirköprü ve Asarcık ilçelerinde seçim çalışmaları yaparken, vatandaş ve esnafların yoğun ilgisi ile karşılaştı.


MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, 24 Haziran seçimleri nedeni ile gittiği Vezirköprü ilçesinde Sakalı Şerif-i ziyaretinin ardından esnafları gezdi. Erhan Usta, 24 Haziran seçimlerinde meclise güçlü girebilmek için ve Samsun'un sorunlarıyla daha fazla ilgilenebilmek için Milliyetçi Hareket Partisine destek istedi.Samsun'un Vezirköprü ilçesine yaptığı ziyaretinin ardından iftar programı için Asarcık ilçesine geçen Erhan Usta, iftar yemeği öncesi esnafa ziyarette bulundu. MHP İlçe Teşkilatının düzenlediği iftar programına MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin de katıldı. Muhtarlar ve STKların katıldığı iftar yemeğinde konuşan Usta, "Özellikle 15 Temmuz gecesi ve sonrasında bizim liderimiz Devlet Bahçeli ülkenin başının dik olması için, ülkenin bağımsız ve hür olması için fedakarlıklar yapmıştır. 15 Temmuz'da ışıkları yanan tek genel merkez Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezidir." dedi.

ERHAN USTA’DAN KÖYLERE ÇIKARMA
Erhan Usta iftar programının ardından Havza'nın Bekdiğin Köyüne ziyarette bulundu ardından teravih namazı için Kocapınar Köyüne geçti. Teravih çıkışı köy halkına 24 Haziran seçimleri hakkında bilgi veren Usta daha sonra Mısmılağaç Köyünü ziyaret etti. Köy halkıyla çay sohbeti yapan Usta, Cumhur İttifakı'nın gerekçelerini ve seçimlerden sonra oluşacak yeni sistem hakkında köy halkını bilgilendirdi ve kendilerine destek vermelerini istedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Söz konusu vatansa ölümü göze alırız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: Söz konusu vatansa ölümü göze alırız