17 Ekim 2021 Pazar

ERHAN USTA SAMSUN'DA İLÇELERİ GEZİYOR! GÜLE GÜLE AK PARTİ DEDİ

Erhan Usta Samsun'da ilçeleri geziyor! Güle güle AK Parti dedi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Samsun'da ilçe ilçe geziyor, vatandaşları dinlerken yaptığı açıklamada, "Güle güle AK Parti" dedi.

11 Ağustos 2021 Çarşamba 17:44 SİYASET

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta, Samsun'da sürdürdüğü ilçe ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşların dertlerini dinliyor.


Samsun'da Yakakent, Ayvacık, 19 Mayıs, Asarcık, Ladik, Çarşamba, Terme ilçelerine giden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta, bu ziyaretlere ait görüntüleri ise sosyal medya sayfasından yayınlıyor.  Yarın Bafra ilçesini Cuma günü ise Tekkeköy, Canik ve İlkadım ilçelerini ziyaret edecek olan Erhan Usta, esnafların dertlerini ise yayınladığı videolarla gündeme getiriyor.

Yakakent İlçesinde de esnaf ve vatandaşlarla görüşen Erhan Usta, bu ilçeye yaptığı ziyaret ile ilgili yayınladığı fotoğrafları ise "Destek dedik vermediniz, adalet dedik sağlamadınız, liyakatlı olun dedik beceremediniz, vatandaşa sahip çıkmadınız. Milletin, vatandaşın, size ayırdığı sürenin sonuna geldik. Güle güle AK Parti" notu ile sosyal medyasında yayınladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Canik Belediyesi iş garantili CAMEK kurslarını açıyor

Samsun'da Canik Belediyesi iş garantili CAMEK kurslarını açıyor