04 Temmuz 2020 Cumartesi

ERHAN USTA SAMSUN'DA MİTİNG YAPTI! SEÇİM KAYBETTİRMEYE DEĞİL, SEÇİM KAZANMAYA GELİYORUZ

Erhan Usta Samsun'da miting yaptı! Seçim kaybettirmeye değil, seçim kazanmaya geliyoruz

MHP'den ihraç edildikten sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına bağımsız aday olan Milletvekili Erhan Usta, Tütün İskelesinde gerçekleştirdiği mitingde, "Seçim kaybettirmeye değil, seçim kazanmaya geliyoruz. Hesabı onlar yapsın" dedi.

03 Şubat 2019 Pazar 18:53 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığına bağımsız olarak aday olan bağımsız Samsun milletvekili Erhan Usta, bugün Samsun'a gelerek Tütün İskelesinde miting yaptı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi bağımsız Başkan adayı Erhan Usta, Samsun'da Tütün İskelesinde gerçekleştirdiği konuşmasında, şunları dile getirdi.

"Samsun'da inanın parti ayrımı gözetmedim. Herkesin sıkıntısına çözüm bulmaya çalıştım. Belediye başkanlığımda da aynı şekilde olacak. Benim arkamda sermaye yok, benim arkamda sizler varsınız. Sizlerle birlikte çalışacağız. Kutuplaştırıcı bir siyasi ortam var. Bu ortamda insanlar rahat oy veremiyor. Bu siyasi ortam seçmenin özgür iradesine gem vuruyor. İşte bu yüzden bağımsız olarak çıktık herkesin adayı olduk. Biz bölmek için değil birleştirmek için geliyoruz. ""Fitneyi fesadı aramıza almıyoruz. Gün birlik günüdür. Seçmen rahatsız seçmene adaylar dayatılıyor. Seçmen alternatifsiz bırakılıyor. En güzel ittifak seçmenin tabanda yaptığı ittifaktır. Bu dayatmalara ne ben ne siz boyun eğeceksiniz. Samsun'da bir meşale yakacağız. Nasıl olurmuş görecekler. Samsunda bağımsız aday seçiliyor mu seçilmiyor mu görecekler. En zoruna talip oldum. Hep birlikte başaracağız. İlkelerimden hiç taviz vermedim. Bedel ödemekten korkmadım, ben buraya bedel ödeyerek geliyorum. Verilecek can varsa o canı da vermeye hazırım. Milletimin ikbalini siyasi ikbalime tercih etmedim. Milletin yanında oldum. Partimin hakkını hukkunu savundum. Şimdi de kendimi milletime teslim ediyorum. 31 Mart seçimleri bir dönüm noktası olacak. Bundan sonra kimse kimseye aday dayatamayacak. eçim kaybettirmeye değil, seçim kazanmaya geliyoruz. Hesabı onlar yapsın"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun eski İl Başkanı Kılıç açıkladı! Ülkücülerin yüzde 99'u AKP adayına oy vermeyecek

MHP Samsun eski İl Başkanı Kılıç açıkladı! Ülkücülerin yüzde 99'u AKP adayına oy vermeyecek