31 Temmuz 2021 Cumartesi

ERHAN USTA: SAMSUN'UN GELENİ GİDENİ ÇOK OLACAK DEDİK BAKANLAR SIRAYA GİRDİ

Erhan Usta: Samsun'un geleni gideni çok olacak dedik bakanlar sıraya girdi

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta, "Samsun'un geleni, gideni çok olacak dedik. Sayın Bakanlar sıraya girdi. Yıllardır Samsun’u hatırına getirmeyenler, bu milleti çantada keklik görenler, 31 Martta sizden öyle bir cevap alacak ki, bundan sonra Samsun akıllarından hiç çıkmayacak" dedi.

27 Mart 2019 Çarşamba 15:36 SİYASET

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erha Usta, seçim çalışmalarına devam ediyor. Erhan Usta, yerel seçimlere sayılı günler kala Canik ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.


Erhan Usta, Canik ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde,  Gülsan Sanayi Sitesi esnaflarına seslenerek  "Sizin arkadaşınız sanayiyi yıkmak istediğinde siz bakan değil miydiniz? Siz milletvekili değil miydiniz? Ben sanayi yıkılmasın diye tek başıma mücadele ederken benim yanımda kimse yoktu. Benden başka kimse sanayi esnafına sahip çıkmadı. Şimdi çıkmışlar sanayiye şunu yapacağız, sanayiye bunu yapacağız. Milletvekili iken neden Gülsan için çabalayan Erhan Usta'ya destek olmadınız? O zaman yapmayan şimdi yapacakmış. Sizin işiniz yıkmak, yapmak benim işim. Samsun ismini ağzınıza almamışsınız milletvekilliğiniz döneminde, Canik ismini, Gülsan Sanayi Sitesi'nin ismini bir kere ağzınıza almamışsınız. Şimdi vaatleri sıralıyorsunuz. Geçmişte ne yapıtınız da şimdi ne yapacaksınız." dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Başkan adayı Erhan Usta, Canik ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde ayrıca  şunları dile getirdi.
"Bu yola çıktığımızda size bir söz verdik. Samsun'un geleni, gideni çok olacak dedik. Bakınız, Sayın Bakanlar sıraya girdi. Maşallah, böyle giderse, bakanlar kurulu da Samsun'da toplanacak. Sözde, yıllardır çözmediklerini çözmeye veya yapmadıkları yapmaya geliyorlar. Allah'ın izniyle, yıllardır Samsun’u hatırına getirmeyenler, bu milleti çantada keklik görenler, 31 Martta sizden öyle bir cevap alacak ki, bundan sonra Samsun akıllarından hiç çıkmayacak" 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da İlkadım Belediyesinde işten çıkartıldığını söyleyen o işçi ile ilgili açıklama yapıldı

Samsun'da İlkadım Belediyesinde işten çıkartıldığını söyleyen o işçi ile ilgili açıklama yapıldı