22 Ekim 2021 Cuma

ERHAN USTA TBMM'DE TÜRK TELEKOM SAMSUN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ KONUŞMASI YAPTI

Erhan Usta TBMM'de Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü konuşması yaptı

İYİ Parti Samsun Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta, mecliste yaptığı konuşmada Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün kapatılarak Trabzon'a taşınacağını söyledi.

16 Mart 2021 Salı 23:57 SİYASET

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Erhan Usta bugün TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün kapatılarak Trabzon'a bağlanacağını açıkladı.


Erhan Usta'nın bu açıklaması sonrası Samsun kamuoyunda Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün kapatılmaması için çağrılar yapıldı. Erhan Usta mecliste yaptığı konuşmada "Samsun giderek kan kaybediyor, giderek fakirleşiyor. Samsun'a sahip çıkılması gerekiyor. Dün Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü kapatıldı, Trabzon'a bağlandı. Samsun'un bu kadar sahipsiz olmaması gerekir. Samsun'a sahip çıkılması gerekir" dedi.

SAMSUNLULAR ÇAĞRI YAPTI
Usta'nın mecliste yaptığı bu konuşmanın ardından Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğünün kapatılmaması ve Trabzon'a taşınmaması için sivil toplum örgütleri ve Samsunlular sosyal medya sayfalarından çağrılarda bulundu. Yapılan çağrılar ve girişimler üzerine Samsun Türk Telekom Bölge Müdürlüğünün Trabzon'a kaydırılması engellendi.GÜNDEME GETİRMEMİZDEN BİRKAÇ SAAT SONRA..
Erhan Usta yaşanan bu gelişmenin üzerine yaptığı açıklamada ise "Bugün TBMM Genel Kurulunda, Samsun Telekom Bölge Müd. kapatılarak, Trabzon’a taşınmasını gündeme getirmemizden birkaç saat sonra bu yanlıştan dönülmüştür. Onlar çıkmasa da biz Samsun’a sahip çıkmaya ve her yanlışınızda karşınızda olmaya devam edeceğiz." dedi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Türk Telekom hassasiyetini haber sitesi provoke etti

Samsun'un Türk Telekom hassasiyetini haber sitesi provoke etti