21 Ağustos 2019 Çarşamba

ERHAN USTA TUNCELİ'DE DONARAK ŞEHİT OLAN İKİ ASKER İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Erhan Usta Tunceli'de donarak şehit olan iki asker ile ilgili açıklama yaptı

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Tunceli'nin Nazimiye ilçesi Sarıyayla köyü kırsalında iki askerimizin donarak şehit olması ile ilgili açıklama yaptı.

27 Ekim 2018 Cumartesi 11:10 SİYASET

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Tunceli'de iki askerimizin hipotermiye bağlı olarak donarak şehit olması ile ilgili, "103 sene sonra Sarıkamış'ı yaşadık" dedi.


Erhan Usta, Tunceli'de hava sıcaklığının eksi 5 dereceye kadar düştüğü operasyon bölgesinde iki askerimizin donarak şehit olmasını üzüntü ile karşıladığını belirterek, açıklamasında, "21. yüzyılda askerlerimizi soğuktan koruyamadık. 103 sene sonra Sarıkamış'ı yaşadık. Kahramanlarımızı şehit verdik. Şehitlerimize Allah'tan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum. Haklarını nasıl ödeyeceğiz bilemiyorum. Yüce Türk milletinin başı sağolsun" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

rahmi özkaya

27 Ekim 2018 Cumartesi 22:19

Türk Mılletımızın Başısağolsun.Allahrahmet eylesin.... Şehıdlerımızın ruhları şadolsun..Kazakederölüm eceldir..Allahtan geldık Allaha gıderız.. Herşey Devlet ve Millet=Vatanımız Türkıyemız..içindir.. ALLAH ÜLKEMIZ TSK MEHMETÇİKLERIMIZİ KORUSUN.. VATAN SAĞOLSUN..ŞEHITLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Üniversitesine Salih Kesgin genel sekreter olarak atandı

Samsun Üniversitesine Salih Kesgin genel sekreter olarak atandı