18 Eylül 2020 Cuma

ERHAN USTA'DAN SERT ÇIKIŞ! O FİTNECİLERE SESLENİYORUM

Erhan Usta'dan sert çıkış! O fitnecilere sesleniyorum

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "O fitnecilere sesleniyorum" diyerek kendisi üzerinde yapılan algı operasyonlarına tepki gösterdi.

19 Mart 2019 Salı 15:42 SİYASET

Samsun'da Bağımsız Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Erhan Usta, Ayvacık ilçesinde Seçim Kordinasyon Merkezi (SKM) açılışını gerçekleştirdi.


Samsun'un Ayvacık ilçesinde seçim koordinasyon merkezinin açılışında konuşan Bağımsız Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Erhan Usta, kendisi ile ilgili anketlerde algı operasyonu yapıldığını belirterek, "Bizi Samsun’un başına Samsunlu hemşehrilerim davet etti. Anketlerde kendini önde gösteren adayları istemedikleri için bizi çağırdılar. Bizi Samsunun başında görmek için "gel aday ol" diyen hemşehrilerimizle biz bu seçimi alırız. Sosyal medyada bu algı anketlerinin altına yazılan yorumlarla, biz bu seçimi alırız. O fitnecilere sesleniyorum. Yaptırdığınız sosyal medya anketlerinin altındaki yorumlarla da bir anket yapın. Yüzünüz varsa, çıkabiliyorsanız sanayi esnafının karşısına, onlarla bir anket yapın. Korkunuz yoksa, gelin Samsunun en büyük markası olan Samsunporumuzun maçına protokole değil, taraftarın arasına katılın orada bir anket yapın. Çiftçisiyle, esnafıyla, öğrencisiyle bir anket yapın. Yapamazlar, yapamazsınız. Yapamadığınızdan Erhan Usta'ya iftiralar atıp,anketlerle algı operasyonu yapıyorsunuz. Ayvacıklı hemşehrilerim rahat olsun. Samsun'un dört bir yanındaki hemşehrilerim rahat olsun. Biz bu seçimi alacağız. 1 Nisan 2019 sabahı benim hemşehrilerim gereken cevabı verecek." dedi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Samsun'u da gönülleri de nakış gibi işleyeceğiz

Cumhur İttifakı Samsun adayı Mustafa Demir: Samsun'u da gönülleri de nakış gibi işleyeceğiz