19 Nisan 2019 Cuma

ERHAN USTA'YI SAMSUN'DA PAZAR ESNAFLARI BOZKURT İŞARETİ YAPARAK KARŞILADI

Erhan Usta'yı Samsun'da pazar esnafları bozkurt işareti yaparak karşıladı

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Terme ilçesinde 24 Haziran seçimleri nedeni ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde, "Partimizin bütün meselesi Türkiye meselesi ve Türk Milletinin geleceğidir" dedi.

29 Mayıs 2018 Salı 14:53 SİYASET

MHP Samsun Milletvekili ve Grup Başkanvekili Erhan Usta, Terme ilçesine yaptığı ziyarette, pazar esnafları tarafından bozkurt işaretleri ile karşılandı.

 

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Terme İlçesi'nde muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve esnaflar ile bir araya geldi. Gündüz ilçede esnaf gezisi yapan Usta, iftar yemeğinde ise muhtarlar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini ağırladı. Programa İlçe Başkanı Muammer Kaynar'ın yanı sıra il ve ilçe yöneticileri de katıldı. 
MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, partisinin seçim beyannamesinde yer alan esnaf ve çiftçilere yönelik vaadler hakkında bilgi verdi.

TERME TÜM COŞKUSUYLA MHP DİYOR

Samsun'un Terme ilçesinde seçmenler ile bir araya gelen Erhan Usta, "24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi ülkemizin bütün sorunları, riskleri değerlendirilerek alınmış bir karardır. Milliyetçi Hareket Parti’sinin ülke bekası dışında başka bir amacı yoktur. Partimizin bütün meselesi Türkiye meselesi ve Türk Milleti’nin geleceğidir. Halkımızın desteği ile Karadeniz Bölgesi ve Samsun adına Milliyetçi Hareket Partisi olarak oy oranımız artacaktır. Burada gördüğümüz ilgi bizi fazlası ile memnun etmiştir. Ve ben inanıyorum ki Terme tüm coşkusuyla MHP diyor “dedi.ESNAF VE SANATKARLAR KESİMİ GÜÇLENDİRİLECEKTİR

Erhan Usta, Terme ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde “Burada esnaflarımızın sorunlarını dinledik. Esnaf ve sanatkarlar kesimini güçlendirecek, onları desteklemek amaçlı partimizin açıklanan beyannamesinden bahsettik. Ekonomide rekabet sağlanarak tekelci oluşumların önlenmesi, istihdam yaratılması, gelir dağılımındaki dengesizliklerin giderilmesi, yeni girişimcilerin ekonomiye kazandırılması, sosyal barışın korunması, bölgeler arası dengesizliklerin giderilmesi ve yerel potansiyelin harekete geçirilmesi amacıyla esnaf ve sanatkar kesiminin faaliyetleri destekleyeceğimize söz verdik“ dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Başkanlığına İsmail Uyanık adaylığını açıkladı, kurtuluş için şirketleşme dedi

Samsunspor Başkanlığına İsmail Uyanık adaylığını açıkladı, kurtuluş için şirketleşme dedi