28 Ocak 2022 Cuma

ERKEN SEÇİM HAZIRLIĞI MI VAR? HAYDAR ÖZTÜRK YAZDI!

Erken seçim hazırlığı mı var? Haydar Öztürk yazdı!

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, iktidar ve muhalefet partilerinin tamamının sahada olduğunu, bu durumun bir erken seçim hazırlığı izlenimi verdiğini yazdı.

08 Eylül 2021 Çarşamba 09:08 SİYASET

Erken seçim mi olacak? Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Haydar Öztürk, son günlerde sık sık dile getirilen erken seçim iddialarını kaleme aldı, gündemi değerlendirdi.


Köşe yazısında İktidarı, muhalefeti sahada.. Erken seçim hazırlığı mı var?" diye soran Haydar Öztürk, siyasi parti genel başkanlarının son günlerde saha çalışmalarına ciddi ağırlık verdiklerine dikkati çekti.

Ankara'da siyasi kulislerde ciddi hareketlilik yaşandığını yazan Haydar Öztürk, erken seçim iddiaları ile birlikte, toplumu tedirgin eden seçim öncesi kargaşa çıkacağı yönündeki endişelere de değinerek  "Sokakta herkes, erken seçimin olacağı yönünde fikir beyan ediyor. Esnafı, vatandaşı, erken seçim öncesi ise ciddi endişelerinin olduğunu da söylüyor. Olası erken seçim öncesi, bir kargaşa çıkmasından korktuklarını söyleyen bir sürü insan var. Samsun'da da bu endişesini dile getiren çok esnaf, çokta vatandaş var. Yani erken seçim ile birlikte, böylesi bir kaosun yaşanabileceği konusunda, toplumda genel bir huzursuzluk hali oluşmuş durumda" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Gökbõrü atsız

10 Eylül 2021 Cuma 17:00

ATAKUMDA Sadece CHP kazandı diye AKP nin zamanında yenilen paralar için Haciz üstüne haciz getirmek yanlıştır.Maksat belediyeyi çalıştırmadan.Bunu görüyorum bu yüzden birdahaki seçimde oyumu CHP YE verecem. Bu arada köyü MHP liyim.

vatandaş

08 Eylül 2021 Çarşamba 09:38

atakumu gerı almak hiç kolay olmayacak.çünkü atakuma bir poklınık yapıldı beledıye akp de ıken poklınık sayısı 15 den 21 eçıkacak diyen sayın müdür bunu 10 a düşürdü.cilidye-gögüs hastalıkları -psikiyatride özele muhtaç etti.belediye akp de olsa bunu yaparmıydı?

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir açıkladı! Samsun'da Parktek ve Anlık Radarlar kalkacak

Mustafa Demir açıkladı! Samsun'da Parktek ve Anlık Radarlar kalkacak