11 Aralık 2019 Çarşamba

ERKEN YEREL SEÇİM BEKLENİYOR! SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN KULİSLER BAŞLADI

Erken yerel seçim bekleniyor! Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kulisler başladı

24 Haziran seçimlerinin ardından yerel seçiminde erkene alınacağı gündeme gelirken Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için kulisler başladı.

02 Temmuz 2018 Pazartesi 17:39 SİYASET

Yerel seçimin erkene alınmasının gündeme gelmesi ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için kulisler jet hızı ile başladı.


AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, 3 partinin anlaşması durumunda yerel seçimlerin de erkene alınabileceğini açıklarken, Twitter fenomeni Ankara Kuşu, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı ile ilgili bugün dikkat çekici bir tweet attı.

Yerel seçimlerin Ekim yada Kasım ayında olabileceği siyasi kulislerde konuşulurken, AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, 3 partinin anlaşması durumunda yerel seçimlerin erkene alınarak Kasım ayında yapılabileceğini açıklamıştı.

Twitter fenomeni Ankara Kuşu ise bugün attığı twette erken yerel seçim olması dumunda Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı ile ilgili "Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için bir bürokrat ve bir ilçe belediye başkanının ismi ön planda." notunu paylaştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valiliği yüzme alanları ve cankurtaran hizmeti verilen sahilleri açıkladı

Samsun Valiliği yüzme alanları ve cankurtaran hizmeti verilen sahilleri açıkladı