27 Ekim 2021 Çarşamba

ERSAN AKSU AÇIKLADI! 2023 SEÇİMİNDE SAMSUN'DA YÜZDE 67'NİN ÜZERİNDE OY ALACAĞIZ

Ersan Aksu açıkladı! 2023 seçiminde Samsun'da yüzde 67'nin üzerinde oy alacağız

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun'un AK Parti'nin kalesi olduğunu söyledi, 2023 seçimlerinde Samsun'dan yüzde 67'nin üzerinde oy alacaklarını açıkladı.

07 Temmuz 2021 Çarşamba 14:23 SİYASET

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, katıldığı Samsun Kent Tv canlı yayınında erken seçimin olmayacağını açıkladı, 2023 seçimlerinde Samsun'da alacakları oy oranı ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.


Açıklamasında Samsun'un AK Parti'nin kalesi olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, yapılan saha araştırmalarında AK Parti'nin oyunun yükseliş trendinde olduğunu belirterek, 2023 seçimlerinde Samsun'da yüzde 67'nin üzerinde oy beklediklerini kaydetti. 

2023 seçimlerinde Samsun'da hem oy oranını hem de milletvekili sayısını arttıracaklarını vurgulayan Ersan Aksu, muhalefet partilerinin erken seçim çağrıları için ise, "Yenilen pehlivan güreşe doymazmış. Bu çerçevede her seçimde 1,2,3,4,6 yenile yenile bir süreç var. Seçimin ertesi günü muhalefet yine seçimi dile getirir. AK Parti döneminde Türkiye güven ve istikrar ülkesi olmuştur. Millet bir yetki veriyor, anayasaya göre seçimler 5 yılda yapılıyor. İki de bir sandığı milletin önüne getirmenin bir mantığı yok. Vatandaş bunu doğru bulmuyor. Erken seçim tarihi Haziran 2023" yanıtını verdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Selami

12 Temmuz 2021 Pazartesi 22:17

Mustafa demirin toplama kadrosu ile belediyede yaptığı yolsuzluklar ve akp li eski başkanın yaptığı projeleri yıkım gayretleri halkın gözünden kaçmıyor Siz yüzde 30 oy alın öpüp başınıza koyun

Kaan

10 Temmuz 2021 Cumartesi 14:53

Her seçimde onu yapacağız bunu yapacağız diye konuşun seçilince icraat yok. Niye çünkü samsunu garanti görüyorsunuz.

Uğur

07 Temmuz 2021 Çarşamba 17:21

Saydığı belediyelerin kanını emdiler hizmet olmaması normal iller bankası partizanlık yaptığı için kredileri onaylamıyor haliyle hizmet de bedava verilmiyor size oy veren elim kırıılsın ne ekerseniz onu biçersiniz millet gözünü açtı önceden millete gidelim kararı millet versin diyordunuz ama şimdi işler değişti insanları kutuplaştırdınız ikiye böldünüz seçimle gelen seçimle gider yapmayın insanları kin nefrete sürüklemeyin AKP amacından sapmıştır hırs adamı yok eder

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da scooter, bisiklet ve bisiklet faytonlar hizmete sunuldu

Samsun'da scooter, bisiklet ve bisiklet faytonlar hizmete sunuldu