26 Nisan 2019 Cuma

FUAT KÖKTAŞ: 16 YILDA DÜNYADA AZ GÖRÜLEN BİR BAŞARI HİKAYESİ YAZDIK

Fuat Köktaş: 16 yılda dünyada az görülen bir başarı hikayesi yazdık

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 24 Haziran seçimleri için 'Vakit Türkiye Vakti, Vakit Samsun Vakti diyerek yola çıktıklarını açıklayarak, "16 yılda dünyada az görülen bir başarı hikayesi yazdık" dedi.

26 Mayıs 2018 Cumartesi 13:25 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili ve adayı Fuat Köktaş, 19 Mayıs ilçesinde partililer ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Seçim çalışmalarını sürdüren Fuat Köktaş, 24 Haziran seçimleri ile ilgili önemli mesajlar verdi.


AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nın yapmış olduğu program dahilinde Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Milletvekili Adayları Yusuf Ziya Yılmaz, Bekir Keleş, Elif Coşkun Bilgin, Caner Göktepe AK Parti Samsun İl Başkan Hakan Karaduman ile birlikte ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi.VAKİT SAMSUN VAKİTİ
Ziyaretlerde konuşan AK Parti Samsun Mİlletvekili Fuat Köktaş 24 Haziran seçimlerinin önemine değinerek, "Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen Seçim Beyannamesi ve Aday Tanıtım Toplantısı'yla birlikte "Vakit Türkiye vakti, Vakit Samsun Vakti diyerek yola çıktık.  Ülkemize ve milletimize hizmet için hep beraber çıktığımız bu yolculuğu inşallah hayırlısıyla güzel sonuçlarla tamamlayacağız.
AK Parti 2002 yılından itibaren her girdiği seçimden teşkilatlarımızın gayretli çalışmaları, aziz milletin desteği ile birinci çıkmış bir partidir. AK Parti adaleti, özgürlüğü, kalkınmayı, birlik ve beraberliği, vazgeçilmez değerler kabul eden bir siyasetin adıdır. " dedi.

BAŞARI HİKAYESİ YAZDIK
Fuat Köktaş, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü.
"Bizim demokrasi anlayışımızda vatandaşın mutluluğu, özgürlüğü, refahı vazgeçilmezlerimizdir.16 yıldır milletimize, ülkemize hizmet etmek için gece gündüz çalıştık. 16 yılı dolu dolu geçirdik, dünyada az görülen bir başarı hikayesini yazdık. Hem güveni hem istikrarı sağladık hem de ekonomik istikrarı sağlayarak büyük başarılar elde ettik. Ekonomisiyle, dış politikasıyla, demokrasi yolundaki atılımlarıyla ülkemiz sürekli gelişiyor, güvenle büyüyor ve büyümeye de devam ediyor. Ülkemiz, ihracatta, sanayide ve turizmde rekor üstüne rekorlar kırıyor. 24 Haziran'da da inşallah aziz milletimizin dua ve desteği ile Türkiye yeni döneme girecek, 2023'e giden bu yolculukta ülkemizi geliştirmeye ve güvenle büyütmeye devam edeceğiz."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Meral Akşener'in Samsun mitinginde o slogan çok hoşuna gitti

Meral Akşener'in Samsun mitinginde o slogan çok hoşuna gitti