24 Haziran 2019 Pazartesi

FUAT KÖKTAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMAYACAK SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLACAK!

Fuat Köktaş milletvekili adayı olmayacak Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacak!

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde yeniden milletvekili aday adayı olmayacağı bunun yerine yerel seçimlerde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacağı gündeme geldi.

26 Nisan 2018 Perşembe 14:14 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın 24 Haziran'da yapılacak erken seçimde aday olmayacağı iddiası AK Parti kulislerinde şu günlerde en çok konuşulan konuların başında geliyor. 


İddiaya göre Fuat Köktaş, milletvekili adayı olmayacağı ile ilgili çevresine mesajlar verdi. Bu iddia ile ilgili resmi bir açıklama olmazken, AK Parti kulislerinde Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın yapılacak yerel seçimde Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacağı da konuşulmaya başlandı.

AK Parti'nin kurulduğu tarihten itibaren teşkilatların her kademesinde görev alan ve başarılı teşkilatçılığı ile Samsun'da AK Parti'nin güçlü isimleri arasında yer alan Fuat Köktaş, kurucu il başkanı Mustafa Demir'in milletvekili seçilmesi ile İl Başkanlığı görevine gelmişti. AK Parti'de İl Başkanlığı yaptığı dönemlerde seçimlerde kazandığı başarılarla dikkatleri üzerine çeken Fuat Köktaş'ın disiplinli teşkilatçılığı ve başarıları nedeni ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından da takdir edildiği biliniyor. Fuat Köktaş'ın 24 Haziran tarihinde yapılacak erken seçimde milletvekili adayı olmayacağı bunun yerine yapılacak yerel seçimde Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacağı iddialarının gündeme gelmesi AK Parti kulislerinin şu günlerde en sıcak konularından birisi haline geldi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yusuf Ziya Yılmaz'dan sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı kim olacak

Yusuf Ziya Yılmaz'dan sonra Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı kim olacak