18 Ekim 2019 Cuma

FUAT KÖKTAŞ SAATHANE MEYDANINDA DERT ANLATAN VATANDAŞI CAN KULAĞI İLE DİNLEDİ

Fuat Köktaş Saathane Meydanında dert anlatan vatandaşı can kulağı ile dinledi

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım ilçesi Saathane Meydanında gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında vatandaşların ilgisi ile karşılaştı, Köktaş kendisine dert anlatan vatandaşları ise can kulağı ile dinledi.

01 Mart 2019 Cuma 14:45 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım ilçesi Saathane Meydanında esnaf ve vatandaşları gezdi, kendisine dert anlatan vatandaşları dinledi.


Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ile birlikte bugün Saathane Meydanında esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.İlkadım ilçesi Saathane Meydanına giden Fuat Köktaş'ın etrafını ise gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında vatandaşlar sardı.  Vatandaşlarla samimi dialoglar kuran AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Cuma namazı öncesi gerçekleştirdiği temaslarda esnaflara hayırlı işler diledi, vatandaşların ise dertlerini dinledi. Saathane Meydanında bulunan çay ocakları ve iş yerlerini gezen Fuat Köktaş, kendisine derdini anlatan vatandaşları ise eğilerek dinlemesi dikkat çekti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta flaş açıklamalar yaptı! İYİ Parti adayı Hayati Tekin sabote mi ediliyor diye sordu

Erhan Usta flaş açıklamalar yaptı! İYİ Parti adayı Hayati Tekin sabote mi ediliyor diye sordu