19 Ekim 2021 Salı

FUAT KÖKTAŞ SAMSUNSPOR'UN SÜPER LİGE ÇIKMASI İÇİN TEK VÜCUT OLUNMASI ÇAĞRISI YAPTI

Fuat Köktaş Samsunspor'un Süper Lige çıkması için tek vücut olunması çağrısı yaptı

AK Parti Samsun Milletvekili ve Samsunspor Eski Kulüp Başkanı Fuat Köktaş, Süper Lig için tek vücut olunması çağrısı yaptı.

16 Mayıs 2021 Pazar 17:41 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Gün birlik olma günü" dedi Yılport Samsunspor'un Süper Lige çıkması için belediye başkanları, milletvekillerine tek vücut olma çağrısı yaptı.


Samsunspor'da uzun süre kulüp yöneticiliği ve bir dönemde başkanlık yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı'nın yapmış olduğu çağrıya destek mesajı yayımladı.
 
Milletvekili Fuat Köktaş, Yılport Samsunspor ile ilgili mesajında şu sözlere yer verdi.
"Samsunspor Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı beyinde çağrısında ifade ettiği gibi, Samsunspor'umuz Süper Lig’e çıkabilme şansını Play-Off maçlarına bırakmıştır. Bu süreçte kimseye faydası olmayan tartışmalara girmeden kişisel hesapları bir kenara bırakıp, şehir olarak, Samsunspor Kulübü Yönetimi’nin, makul ve mantıklı talepleri doğrultusunda, hedefimize odaklanmalıyız. O da Süper Lig'dir. Evet, gün birlik olma, kenetlenme, güçlerin birleştirilme günüdür. Bu zorlu virajda, Samsun'un en önemli markası ve üst kimliği olan Samsunspor'umuzun, uzun yıllardır hak ettiği Süper Lig’e çıkması için, şehir halkıyla, taraftarıyla, sivil toplum kuruluşlarıyla, belediye başkanlarıyla, mülki idari erkânıyla, milletvekilleriyle tek vücut olması gerekmektedir. Bu süreç içinde; şehrin dinamiklerinin mutlaka yapabileceği bir şeyler vardır. Bunu da yaparken de Samsunspor Kulüp Yönetimi’nin düşünce, istek ve ihtiyaçlarına göre hareket edilmesi gerekmektedir. Bizler ve bizim gibi düşünenler zaten görev verilmeden elinden geleni yapmaktadır. Her zamanda yapmaya devam edeceğiz. Fakat, nerede, nasıl ihtiyaç olduğu da söylenirse, görevimizi tam layığı ile yerine getireceğimizden hiç kimse endişe etmesin. Biliyorum ki; Samsunspor Kulübü benimde içerisinde bulunduğum geçmiş dönemlerden; birlikte hareket etme anlayışıyla daha büyük zorlukları aşarak çıkmıştır. Bu vesile ile bugüne kadar Samsunspor’a destek olan; taraftarlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, sanayici iş adamlarımıza, Samsunspor’da görev almış tüm Başkan ve yöneticilerimize, idari ve siyasi kadrolarımıza tekrar teşekkür ederim. Bu düşünceler içinde; 18 Mayıs Salı günü İzmir'de oynayacağımız Altınordu maçı ile başlayacağımız Play-Off maçlarından, Samsunspor'umuzun çıkacağına yürekten inanıyor, Süper Lig yolunda başarılar diliyorum. Pes etmek yok… Şampiyon SAMSUNSPOR"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tam kapanma sone erdi! YEDAŞ borçlu abonelerin elektriğini kesti

Samsun'da tam kapanma sone erdi! YEDAŞ borçlu abonelerin elektriğini kesti