02 Aralık 2020 Çarşamba

FUAT KÖKTAŞ SANTRAL İDDİALARINA SERT ÇIKTI! İSPATLASINLAR İSTİFA EDERİM

Fuat Köktaş santral iddialarına sert çıktı! İspatlasınlar istifa ederim

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, biyokütle santralinin taşıma işini kendisinin yapacağı ve santrale ortak olduğu yönünde ortaya atılan iddialara sert çıkarak açıklamalarda bulundu.

28 Ekim 2019 Pazartesi 18:14 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba ilçesinde yapılacak Biyokütle Enerji Santrali ile ilgili kendisi hakkında ortaya atılan iddialara hodri meydan okuyarak, "İspatlasınlar milletvekilliğinden istifa ederim" dedi.


Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Biyokütle Santrali ile ilgili olarak kendisi hakkında ortaya atılan iddiaların yalan ve iftira olduğunu açıkladı.

Samsun'da AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığının danışma toplantısına katılan Milletvekili Fuat Köktaş, burada yapılacak olan biyokütle enerji santrali ile ilgili kendisine yönelik ortaya atılan iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu. 

'Kendisinin santralin taşıma işini yapacağı, santrale ortak olduğu' yönünde gündeme getirilen iddialara sert tepki gösteren Milletvekili Fuat Köktaş, "Bu iddiaları ispat etsinler milletvekilliğinden istifa ederim. Ama ispat edemezlerse bu yalan ve iftiraları atanlar müfteridir" dedi.

Çarşamba ilçesinde bulunan Cemil Şensoy Kültür Merkezinde gerçekleşen toplantıda konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,  "Santralin avukatı değiliz. Hiç birimiz ortağı da değiliz. Hiç bir irtibatımız da yok.  Benim şahsımda iftira, itibarsızlaştırma çalışmalarına cevap veriyorum. Mitinglerde bir bacımız elinde 'Vur vur inlesin Köktaş dinlesin' yazılı bir pankart tutuyor. Bu pankartı kendi inandığı için mi yoksa ona birileri verdiği için mi elinde tutuyor.  Allah kimseyi atılan iftiradan karalamadan kendisini aklamaya çalışmakla uğraştırmasın.  Bundan icap duymak lazım. Yok taşımasını yapacak dediler, ortağı dediler her şeyi dediler. Bu iddiaların hepsini ispata davet ediyorum. Eğer ispat ederlerse,  ben milletvekili değilim istifa ederim. Bunu ispat edemeyenlere de hakkımı helal etmeyeceğim. Onları da müfteri ilan ediyorum.  " diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Parktek'in kaldırıldığı o caddelere yeniden Parkomat cihazı konulması istendi

Samsun'da Parktek'in kaldırıldığı o caddelere yeniden Parkomat cihazı konulması istendi