26 Haziran 2019 Çarşamba

FUAT KÖKTAŞ TRABZONSPOR'DAN LOCA ALDIĞI İDDİASINA ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMALAR YAPTI

Fuat Köktaş Trabzonspor'dan loca aldığı iddiasına zehir zemberek açıklamalar yaptı

AK Parti Samsun Milletvekili ve eski Samsunspor Kulübü Başkanı Fuat Köktaş, Trabzonspor'dan loca aldığı yönünde ortaya atılan iddialara sert tepki göstererek, "İspatlamayan müfteridir" derken Samsunspor ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

30 Nisan 2018 Pazartesi 20:26 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Trabzonspor'dan loca aldığı yönünde kendisi ile ilgili gündeme getirilen iddiaya zehir zemberek açıklama yaptı.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, yaptığı açıklamada Trabzonspor’dan loca aldığı iddialarının tamamen yalan olduğunu Samsunspor’a yaptığı desteklerin herkes tarafından bilindiğini ifade etti. Fuat Köktaş, Trabzonspor'dan loca aldığı yönünde ki iddiaya, "İspatlamayan müfteridir" derken Samsunspor ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, açıklamasında şunları söyledi “Beyler facebookta beni de etiketlendiğim benimle hiç yüzyüze gelmemiş görsem tanımam, eminimdir benimle hiç karşılaşmamış, konuşmamış, kimin adamı, ne olduğu belli olmayan, daha öncede Samsunspor yöneticileri aleyhinde yalan yanlış seviyesiz beyanlarda bulunan ve benzeri şahısların mesnetsiz, iftira, karalama en önemlisi Samsunspor’a 5 kuruş katkısı olmayan kişilere tarafımdan gerekli cevap verildiği halde bağlı olduğu yayın kuruluşu tarafından yayınlama cesaretini bile gösterememiştirler.

Dayanıksız ve mesnetsiz iddiaları adalet önünde hesabını vereceklerdir.

YALAN VE İFTİRA

Trabzonspordan loca aldığım tamamen yalan ve iftiradır. Bu yalanı ispat etmekle mükelleftir. İspat edemeyen müftehridir.

KULÜP HESAPLARINDA KAYITLI

Samsunspor’a yaptığım bağış, loca ve reklam paraları kulüp hesaplarında kayıtlıdır.

SAMSUNSPOR’A TEMLİK KOYAN BEN DEĞİLİM

Samsunspor’a verdiğim paralara temlik koyan ben değilim, temlik koyanlar kulüp kayıtlarında mevcut olup kamuoyu tarafındada bilinmektedir.

TEMLİK KOYUP FAİZ İŞLETEN BEN DEĞİLİM

Dövizle para veren, faiz işleten ben değilim.

SAMSUNSPOR’U 70 MİLYON LİRA BORÇLA KÜME DÜŞÜREN BEN DEGİLİM

Türk lirası olarak verdiğini döviz kuruna endeksleyen, temlik koyan, Samsunspor’u Süper Lig’de 5. sırada oynatacağım diyerek 25 milyon borçla alıp, 70 milyon borç ile 1. lige düşüren ben değilim.

BÜTÜN İMKANLAR SEFERBER EDİLDİ

Düştüğü yıldan itibaren süper lige çıkması için bütün imkanları seferber ettiğimiz halde ne hikmetse süper lige çıkamamış,  Amino Umar gibi futbolcunun 2 yıl daha sözleşmesi olduğu halde serbest bırakanlar bilinmektedir.

BENİMLE SAMSUNSPOR’U KONUŞACAK SEVIYEDE DEĞİLLER

Kulüp kongrelerinde, ‘siyasetçiler Samsunspor’dan elinizi çekin’ diye bağıranlar Samsunspor dışında başka takımların formasını giyenler,  maçlarına gidenler bugün benimle Samsunspor’u konuşacak seviyede değillerdir.

YAPTIĞIM DESTEĞİ HERKES BİLİYOR

Benim Samsunspor a yaptığım desteği kamuoyu fazlasıyla bilmektedir. Bilmeyenler de bu vesileyle öğrenmiş olur.

KİMSE KLAVYE KAHRAMANLIĞI YAPMASIN

Bunları her platformda konuşmaya hazırım kimse klavye kahramanlığı yapmasın.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için 4 isim Ankara'ya çağrıldı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için 4 isim Ankara'ya çağrıldı