25 Nisan 2019 Perşembe

FUAT KÖKTAŞ: VEZİRKÖPRÜ KARAKOLDA DOĞRUYU SÖYLEYİP, MAHKEMEDE ŞAŞMAZ

Fuat Köktaş: Vezirköprü karakolda doğruyu söyleyip, mahkemede şaşmaz

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Vezirköprü ilçesinin AK Parti'ye yüzde 78 oranında oy verdiğini hatırlatarak, 24 Haziran seçimleri ile ilgili, "Vezirköprü karakolda doğruyu söyleyip, mahkemede şaşmaz" dedi.

05 Haziran 2018 Salı 14:59 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 24 Haziran seçimlerinde muhalif parti adaylarının Vezirköprü ilçesinin bu sefer Tamam diyeceğini öne sürmesi üzerine "Vezirköprü karakolda doğruyu söyleyip, mahkemede şaşmaz. Şimdi irili ufaklı birkaç parti bir araya gelmiş, Vezirköprü'nün şaşacağını düşünüyor" dedi.


AK Parti Samsun Milletvekili adayı Fuat Köktaş, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Vezirköprü ilçesinde vatandaşlara iftar yemeği verdi. Fuat Köktaş'ın düzenlediği iftar yemeğine Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanı Mehmet Kurt, Belediye Meclisi üyeleri, AK Parti Vezirköprü Teşkilatı üyeleri ve davetliler katıldı.

AK Parti Samsun Milletvekili ve adayı Fuat Köktaş, Vezirköprü ilçesinde yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerine işaret ederek, "Vezirköprü’ye ne zaman ses ver dediysek, her zaman en güçlü sesi verdiniz. Vezirköprü, şimdi güçlü bir ses daha istiyoruz sizden. Bugüne kadar ne yaptıysak sizlerle, milletimizle birlikte başardık. Bundan sonra da sizlerle başarıp hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.24 Haziran seçimleri ile ilgili önemli bir kararın arifesinde olduklarını belirten Fuat  Köktaş, şöyle devam etti:

"Aslında siz bu kararı 16 Nisan 2017 tarihinde referandumla oyladınız. Biz dedik ki, başbakanlık müessesini kaldıralım, güçlü meclis ve güçlü cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini kuralım ve 18 yaşında seçme hakkı kazanmış gençlerimize seçilme hakkını da verelim diye size müracaat ettik. Sizler de yüzde 78 oranında büyük bir destekle bunu kabul ederek en güçlü sesi verdiniz. Vezirköprü karakolda doğruyu söyleyip, mahkemede şaşmaz. Şimdi irili ufaklı birkaç parti bir araya gelmiş, Vezirköprü'nün şaşacağını düşünüyor. 'Vezirköprü yine ses ver' dediğimizde en güçlü şekilde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ve partisini destekleyecektir."

Öte yandan CHP Samsun Milletvekili ve adayı Kemal Zeybek, geçtiğimiz günlerde Vezirköprü ilçesini ziyaret etmiş ve "Vezirköprü halkımızda sessizlik var, OHAL'ın sesizliği bu! Bu seçimde kanmayacaklar. 24 Haziran'da Tamam demeye hazırlar" demişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da ünlü şair Cemal Safi'ye vefa! İsmi parka verildi

Samsun'da ünlü şair Cemal Safi'ye vefa! İsmi parka verildi