24 Temmuz 2019 Çarşamba

FUAT KÖKTAŞ'TAN BELEDİYE BAŞKANLARI İLE İLGİLİ FLAŞ AÇIKLAMA! AMEL DEFTERİ KAPANDI

Fuat Köktaş'tan belediye başkanları ile ilgili flaş açıklama! Amel defteri kapandı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'tan yerel seçim öncesi mevcut belediye başkanları ile ilgili flaş açıklamalar geldi. Fuat Köktaş, mevcut belediye başkanlarının yeniden aday olup olmayacağı ile ilgili "Amel defteri kapandı" dedi.

21 Ağustos 2018 Salı 16:10 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin Şehit Ömer Halisdemir salonunda Kurban Bayramı nedeni ile düzenlediği bayramlaşma töreninde, basın mensuplarına yerel seçimler ve belediye başkanlarında bir değişikilik olup olmayacağı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.


Fuat Köktaş, bayramlaşma töreninde gazetecilerin yerel seçimlerde mevcut belediye başkanlarında bir değişikliğe gidilip gidilmeyeceği, yeni adayların hangi kriterlere göre belirleneceğine ilişkin sorularını yanıtladı.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, sorulan sorulara verdiği yanıtta, mevcut belediye başkanları ile ilgili  amel defterinin kapandığını söyleyerek, "Karneler bizde. Bundan sonra belediye başkanlarının durumları bu karnelere göre belirlenecek. Amel defterleri kapandı. Bir değişikliğe gidilir ise yeni adaylar ise partinin kriterlerine göre belirlenir" dedi.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

24 Ağustos 2018 Cuma 13:20

Giden gelen aynı Bahçelerimiz işgale Burma başkanla başladı Bektaş başkan zamanında belediye kepçesi gelip toprağımızı alırken önüne durduk bizi eziyordu Bektaş bey dükkan önleri yapacak dava edin dedi betonlandı dava ettik üç kazandık 2011 de yıkım ama duruyo 2016 da Bektaşzamanıydı zabıtaların gözü önünde öteki bahçe betonlandı yazı geldi belediyeden dava edin dalgageçtiler kazanılan duruyo açıkda içenler naralar çalgılar bayram dahi Denizevler 214 sok gelin bugece Haklarımız haram o

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da protokol Kurban Bayramında halkla bayramlaştı

Samsun'da protokol Kurban Bayramında halkla bayramlaştı