31 Temmuz 2021 Cumartesi

FUAT KÖKTAŞ'TAN NECATTİN DEMİRTAŞ SERT ELEŞTİRİ! HDP İLE FETÖ İLE OMUZ OMUZA YÜRÜYORSUN

Fuat Köktaş'tan Necattin Demirtaş sert eleştiri! HDP ile FETÖ ile omuz omuza yürüyorsun

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım ilçesi Kavacık mahallesinde gerçekleşen mitingde İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş'ı hedef alarak, "Şimdi sen, HDP ile, PKK ile, PYD ile kol kola yürüyorsun, FETÖ ile omuz omuza yürüyorsun." dedi.

24 Mart 2019 Pazar 13:57 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım ilçesine bağlı Kavacık mahallesinde Cumhur İttifakının gerçekleştirdiği mitingde MHP'den istifa edip İYİ Parti'den aday olan Necattin Demirtaş'a sert eleştirilerde bulundu.


Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İlkadım ilçesi Kavacık mahallesinde gerçekleşen Cumhur İttifakının mitinginde yaptığı konuşmada, İYİ Parti adayı Necattin Demirtaş'ı hedef aldı.

Necattin Demirtaş'ın MHP'den belediye başkanı seçildiği dönemde milletin kararına saygı duyduklarını ve bu kararı öpüp başlarına koyduklarını söyleyen Fuat Köktaş, "Ey Necattin Demirtaş, Mustafa Demir Bayındırlık ve İskan Bakanı iken, İller Bankasından aldığın 20 milyon TL’lik kredi için gazetelere teşekkür ilanı veren sen değil miydin?  Bana kaynak sağlayan Mustafa Demir’e teşekkür ediyorum dedin. Bu bile yeter sana be. Az omurgalı ol, omurgalı. O gün Mustafa Demir, AK Partili idi, sen Milliyetçi Hareket Partiliydin. O gün normal seçilmiş belediye başkanı idin, halkımız o gün öyle tercih etti. Öptük başımızın üstüne koyduk. Ama şimdi kazın ayağı öyle değil. Şimdi sen, HDP ile, PKK ile, PYD ile kol kola yürüyorsun, FETÖ ile omuz omuza yürüyorsun. Sana nasıl yardım edelim. Milliyetçi Hareket Partisinden Aday Adayı olacaksın, Aday olamayınca ben İYİ Parti’ye geçtim diyeceksin. Adama oy verin, adam gibi adaya oy verin diyeceksin. Adamlığın nerede. Trenden inenler ne zaman adam olmuş.? Davasını satanlar ne zaman adam sınıfına girmiş.? 24 Haziran’da Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a ya oy vermedin ya da yalan konuştun. Gittin Meral Akşener’in desteklediği adaya oy verdin, şimdi layık olduğun yere gittin” diye konuştu.   

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı Atakum adayı Zihni Şahin: Atakum'da üreticinin yüzü bizimle gülecek

Cumhur İttifakı Atakum adayı Zihni Şahin: Atakum'da üreticinin yüzü bizimle gülecek