26 Haziran 2019 Çarşamba

FUAT KÖKTAŞ'TAN TEŞKİLATLARA 2019 SEÇİMLERİ UYARISI

Fuat Köktaş'tan teşkilatlara 2019 seçimleri uyarısı

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,2019 seçimlerinin en az 3 Kasım 2002 seçimleri kadar kritik bir dönüm noktası olacağını açıklayarak teşkilatları birlik ve beraberlik içinde çalışılması konusunda uyardı,

25 Kasım 2017 Cumartesi 18:01 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 2019 seçimleri ile ilgili teşkilatlara uyarılarda bulundu. AK Parti Antalya İl Koordinatörlüğü görevi kapsamında Antalya'da AK Parti Kemer ve Muratpaşa kongrelerinde konuşan Fuat Köktaş, önemli açıklamalarda bulundu.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, koordinatörü olduğu Antalya ilinin Kemer ve Muratpaşa'nin ilçe kongrelerine katılarak divan başkanlığı görevini yaptı. 

AK Parti Kemer ve Muratpaşa 6. Olağan İlçe Kongrelerinde partililere bir araya gelen Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, burada yaptığı konuşmada "Bizim kongrelerimiz birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği özel günlerden bir tanesidir. Ülkemize ve milletimize hizmet sevdalısı ekiplerin belirlendiği günlerden biri olan kongrelerimiz de teşkilatlarımız yenilenerek, tazelenerek gücüne güç katarak ilk günkü heyecanı ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir." dedi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun da katıldığı kongrelerde partililere seslenen Fuat Köktaş, 2019 seçimleri ile ilgili uyarılarda bulunarak şunları dile getirdi.

"AK Parti iktidarları ile birlikte ülkemizde yeni bir dönemin miladı olmuştur. Geçen bu 15 yılda ülkemize kazandırdığımız eserler ve hizmetler sadece 1990’ların değil, Cumhuriyet döneminin tamamından daha büyük, etkin, yaygın bir yönetim anlayışının ifadesidir. Kaynakları yıllarca çarpık bir düzenin çarkları arasında insafsızca sömürülen milletimiz, kendi iktidarıyla birlikte adeta bir devrime imzasını attı. Büyüyen, güçlenen, gelişen Türkiye’nin imkanları, şehirlerimize, mahallelerimize, evlerimize yatırım olarak, hizmet olarak yönlendirildi.  Milletimize olan bu hizmet aşkı bize her seçimde büyük destek ve çok daha yüksek oy oranı getirdi.  Şimdi önümüzde yeni bir süreç var. Hizmet ve yatırım konusunda kendini ispat eden AK Parti, ülkemizin yönetim sistemini değiştirme konusunda da aynı başarıyı elde etmek mecburiyetindedir.  Bu bakımdan 2019 seçimleri ülkemiz ve partimiz için en az 3 Kasım 2002 seçimleri kadar kritik bir dönüm noktası olacaktır. Bunun için gayretli çalışmalarımızı gece gündüz demeden el ele birlik ve beraberlik içinde sürdüreceğiz"


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

AK Partiliydi

26 Kasım 2017 Pazar 09:57

3 kasımda ki enerji var mı acaba? Vizelerini asıp otobüslere atlayıp, oy kullanacak dava gençleri var mı? Hem belediye başkanlığı hemde vekil seçimlerinde adaylara göre oy verecek o kadar insan var ki, her seçimde AK Partiye oy vermiş ben bile, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gene reise oy vereceğim. Lakin belediye başkanlığı ve milletvekilliğinde ulaşılabilir kim var ise, parti gözetmeksizin (sağ partilerde tabi) hem ona oy verecek, hem de gerekirse onun için oy toplayacağım. Gün ola harman ola..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mehmet Yıldırım için Samsun Büyük Camide mevlidi şerif okutuldu

Mehmet Yıldırım için Samsun Büyük Camide mevlidi şerif okutuldu