19 Nisan 2019 Cuma

HAKAN KARADUMAN: 24 HAZİRAN TÜRKİYE İÇİN DİRİLİŞ VE ŞAHLANIŞA VESİLE OLACAK

Hakan Karaduman: 24 Haziran Türkiye için diriliş ve şahlanışa vesile olacak

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için yeniden bir dirilişe, şahlanışa vesile olacağını söyledi.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 15:50 SİYASET

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 24 Haziran genel seçimlerinin önemi ile ilgili bir açıklama yaparak, "24 Haziran'da yapılacak seçimin milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olacağına inanıyoruz" dedi.


24 Haziran seçimleriyle ilgili açıklama yapan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, “24 Haziran seçimleri, Türkiye için yeniden bir dirilişe ve şahlanışa vesile olacaktır. Türkiye’nin bir an önce belirsizlikleri aşarak, ülkemizin geleceğine yönelik kararların daha güçlü şekilde alınması ve uygulanabilmesi için yeni yönetim sistemine geçiş aciliyet arz etmektedir” dedi.

Seçim hazırlıklarını tüm teşkilat ile birlikte hız kesmeden sürdüren AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, 24 Haziran genel seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

AK Parti teşkilatının her daim seçimlere hazır olduğunun altını çizen AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, erken seçim kararıyla birlikte teşkilatlarımız sahaya inip çalışmalarını hızlandırdı. Bu kutlu yürüyüşümüze daha güçlü adımlarla devam ediyoruz. 24 Haziran'da yapılacak seçimin milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olacağına inanıyoruz. İstikrarlı ve güçlü Türkiye için milletimiz en güzel kararı verecektir. Biz her konuda çok önemli kararlar vermemiz gereken bir dönemde seçim konusunu ülkemizin gündeminden bir an önce çıkarmalıyız. İnşallah 24 Haziran seçimleri Türkiye için yeniden bir dirilişe, şahlanışa vesile olacaktır. Milletvekili adaylarımızın hepsi şuan sahada ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni anlatıyorlar. İl ve İlçe teşkilatlarımız sürekli sahada sürekli hemşehrilerimizle beraber. Teşkilatımızda herkes üzerine düşen görevi yerine getiriyor. Süreci başladığımız gibi tamamlarsak ilk turda bu işi hallederiz. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin ülkemiz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMKON'un İstanbul'da düzenlediği iftar yemeğinde Samsun rüzgarı esti

SAMKON'un İstanbul'da düzenlediği iftar yemeğinde Samsun rüzgarı esti