21 Mart 2019 Perşembe

HALUK KOÇ, CHP'NİN SAMSUN MİLLETVEKİLİ LİSTESİNE MÜDAHİL OLUP OLMADIĞINI AÇIKLADI

Haluk Koç, CHP'nin Samsun Milletvekili listesine müdahil olup olmadığını açıkladı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Haluk Koç, açıklanan Samsun Milletvekili aday listesine müdahil olduğu yönündeki iddialar üzerine bir açıklama yaptı.

21 Mayıs 2018 Pazartesi 14:35 SİYASET

CHP'nin Samsun Milletvekili aday listesinin açıklanması sonrası partililer Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'a tepki gösterdi. Haluk Koç'un açıklanan listeye müdahil olduğunu iddia eden partililer, Samsun Milletvekili aday listesine itiraz etmişti. Haluk Koç ise kendisini hedef alan o iddialarla ilgili açıklama yaptı.


Samsun CHP'de yaşanan itirazlar ve kendisine yönelik tepkiler üzerine SamsunKentHaber'e bir açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, milletvekili aday listelerinin belirlenmesinde müdahil olmadığını söyledi. Haluk Koç, milletvekili adaylarının belirlenmesi için oluşturulan 5'li komisyonda görev almadığını ve 81 il için belirlenen aday listelerinde kendisinin müdahilinin bu nedenle söz konusu olmadığını belirtti.

CHP'nin Samsun Milletvekili aday listesinde yer alacak isimlerin belirlenmesinde de en müdahil olmadığını kaydeden Haluk Koç, listelerin belirlenmesi ile ilgili sürece karışmadığını dile getirdi.
Kaynak:SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun CHP'de milletvekili aday listesinde Saadet kontenjanına tepki var

Samsun CHP'de milletvekili aday listesinde Saadet kontenjanına tepki var