20 Haziran 2019 Perşembe

HASAN BASRİ KURT İLE TUFAN AKCAGÖZ ARASINDA TWİTTER'DA OHAL KAVGASI

Hasan Basri Kurt ile Tufan Akcagöz arasında Twitter'da OHAL kavgası

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ile CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz arasında OHAL nedeniyle Twitter'da çıkan söz düellosu gündeme oturdu.

12 Ocak 2018 Cuma 23:45 SİYASET

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ile CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'ün Twitter'da kapışması sosyal medyada büyük yankı buldu.


AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt'un, Twitter'dan yaptığı, "OHAL ile 12 Eylül darbesini bir tutan CHP İl Başkanı Tufan Akcagöz 12 Eylül darbecilerinin partisini kapattığından habersiz sanırım" sözlerine CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz sert bir cevap geldi. 


Tufan Akcagöz, milletvekili Hasan Basri Kurt'a verdiği cevapta "Fetö'nün üniversitesinden mezun olan birisinden siyasi tarih dersi almak beni çok duygulandırdı." dedi. 


Hasan Basri Kurt bu sözlere  ise "O kadar düşünüp bulabildiğin cvp bu mu. FETÖ'nün peşine takılıp onun söylemleriyle OY devşirmeye çalışan kim..." karşılığını verdi.

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ile CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz arasında Twitter'da yaşanan bu tartışma biranda basının da dikkatini çekti. Kurt ve Akcagöz arasında sosyal medyada çıkan işte o söz düellosu.. 
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMGAZ Samsun'da yaşanan doğalgaz patlaması ile ilgili açıklama yaptı

SAMGAZ Samsun'da yaşanan doğalgaz patlaması ile ilgili açıklama yaptı