18 Haziran 2019 Salı

HAYATİ TEKİN SAMSUN BÜYÜKŞEHİR İÇİN CHP'LİLER ADAY OL DERSE İYİ PARTİ'DEN ADAY OLACAK

Hayati Tekin Samsun Büyükşehir için CHP'liler aday ol derse İYİ Parti'den aday olacak

CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin, 31 Mart yerel seçimleri için İYİ Parti'den Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığı için CHP İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunuyor.

17 Aralık 2018 Pazartesi 15:31 SİYASET

CHP Samsun eski Milletvekili Hayati Tekin, İYİ Parti'den Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olma konusunda CHP İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek görüş alıyor.


Hayati Tekin'in İYİ Parti'den Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olacağı iddiası gündeme bomba gibi düşerken, CHP'li Tekin 31 Mart 2019 yerel seçimleri için İYİ Parti ve CHP'nin ittifak adaylığı ile ilgili kolları sıvadı. Daha önce aday olmayı düşünmediğini söyleyen Hayati Tekin, CHP ile İYİ Parti arasında yapılan ittifak anlaşması sonrası İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar'ın kendisini arayarak aday olması konusunda teklifte bulunması ile Samsun'da nabız yoklamaya başladı. 

Hayati Tekin'in İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olma konusunda dünden itibaren CHP İlkadım, Atakum bugün ise 19 Mayıs, Bafra, Alaçam ve Yakakent İlçe Başkanlıklarını ziyaret ederek partililerle görüş alış verişinde bulunduğu, CHP parti tabanından İYi Parti adaylığı ile ilgili yeşil ışık gelmesi durumunda adaylığını açıklayacağı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu Hayati Tekin açıklaması yaptı

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu Hayati Tekin açıklaması yaptı